[Torment] [Pomoc] Łom dla ciężarnej ściany

Mam problem z zadaniem dla ciężarnej ściany. Młotek już mam od zabitego dabusa, ale łom gdzieś wyrzuciłem. Potrzebuje pomocy, czy wie ktoś gdzie można znaleźć jeszcze jeden (byłem wyposarzony w ten z kostnicy)
Używaj słownika forumowego ! Bo babola niezłego strzeliłeś w tym poście.

Wracając jednak do tematu...

O ile dobrze pamiętam łom znajduję się w jeszcze jednym miejscu. Mianowicie, w Kamienicy Zbójców. Umiejscowiony jest on w beczce przy wejściu na drugi poziom Kamienicy (przy tych schodach).

Jednakże mogę się się mylić, wszak grałem w Tormenta dawno temu, więc się nie gniewaj jeżeli go tam nie będzie
Ach... uprzedziłeś mnie, Tokarze O ile pamiętam (byłem w Kamienicy 2 dni temu ) to dobrze podałeś lokalizację łomu. Zawsze jednak wydawało mi się, że łom jest dosć pospolitym przedmiotem w PT... Człowiek się przez całe życie uczy...

Pozdrawiam


Goel
niestety ale nie znalazłem łomu przy schodach przeczytałem na jakimś innym forum, że można znaleźć łom na targowisku więc muszę tam się teraz udać i go spróbować zdobyć

Cytat

niestety ale nie znalazłem łomu przy schodach przeczytałem na jakimś innym forum, że można znaleźć łom na targowisku więc muszę tam się teraz udać i go spróbować zdobyć


Przeszukaj dokładnie tamte okolice, bo idę o zakład, że tam na pewno, w którymś zakamarku tej Kamienicy jest łom. Na targowisku raczej na 95% niema

[Dodano po chwili]

Masz dokładniejsze współrzędne x 2500, y 2500 By pokazały Ci się owe koordynaty umieść swój kursor na czymkolwiek i wciśnij L.
Dzięki ale tam nie znalazłem, lecz idąc do sklepu u kwinta okazało się że mu kiedyś sprzedałem. Dzięki za pomoc. Znalazłem jeszcze jeden w targowisku niższej dzielnicy dzięki za pomoc
← Inne cRPGi
Wczytywanie...