Pomoc dzieciom i Fudacji domów dziecka

Witam wszystkich,
To będzie krótkie zaproszenie o charakterze charytatywnym. Zakładam, że nikt się nie obrazi – choć to może temat odrobinę odbiegający od zagadnień forum.
Chodzi o to, że fundacja Training Projects, w ramach której działam zaprasza każdego zainteresowanego do kolejnej rundy akcji „HRowcy Dzieciom”. Jeżeli w ramach działań społecznych w swojej firmie wspierasz domy dziecka – możesz w ramach podziękowania wygrać bezpłatne szkolenia dla swojej firmy. Wszystkie szkolenia w 100% sponsoruje nasza fundacja. Tutaj więcej informacji : http://www.szkolenia-....pl/HRdzieciom
W przeszłości warsztaty wygrały m.in. Mostostal Zabrze, SKC HAAS, Conbelts. Ciekawe było to, że opisywano zaskakująco rożne projekty dla domów dziecka: od przedstawień teatralnych przez wymianę międzynarodową po wsparcie psychoterapeutyczne. Nie tylko przelewy pieniężne na konkretnych wychowanków.
Jeśli ktoś nie ma możliwości brać udział w konkursie w tegorocznej rundzie programu, zachęcamy do udziału w następnych. Rekrutacja odbywa się co roku.
Zapraszamy,
Rafal
PS. Mam nadzieję, że nikt tego wpisu nie potraktuje jako nachalnej reklamy – chodzi o niekomercyjne szkolenia dla organizacji charytatywnych.
Odpowiedz
Witaj.

Na pewno nie mamy zamiaru kasować tematu - może wśród czytelników forum znajdzie się ktoś, komu informacje zawarte w poście się przydadzą.

Powodzenia w szlachetnej misji!

Matt
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Witam wszystkich,
To jest małe ogłoszenie o charakterze non profit. Wierzę, że nikt nie odbierze tego negatywnie – choć to temat odrobinę na marginesie problematyki tego forum.
Chodzi o to, że fundacja Training Projects, z którą współpracuję proponuje działaczom charytatywnym uczestnictwo w darmowej Akademii Innowatora i Strategia NGO. Jest to projekt doradczy dla stowarzyszeń, fundacji, i klubów które organizują działania związane ze zdrowiem i ruchem fizycznym, sportem, zielone i przyrodnicze, muzyczne czy plastyczne, szkolnictwa, hospicja i charytatywne, podróżnicze, i inne – wszystkich, którzy działają społecznie. Wszystkie szkolenia finansuje nasza fundacja. W naszym serwisie www dane o programie i rekrutacji : http://www.symulacje.edu.pl/ngo
Warsztaty prowadzone są na Jurze Krakowsko Częstochowskiej, jednak noclegi i wyżywienie i bilety za transport też pokrywa nasza Fundacja.
Jeżeli ktoś nie zdąży przesłać swojej kandydatury w zimowej rundzie kursu, zapraszamy na kolejne. Rekrutacja odbywa się co sześć miesiący.
Pozdrawiam,
Rafal
PS. Proszę tej notki nie odczytywać jako spamu – chodzi o niedochodowy projekt dla stowarzyszeń i fundacji.
Odpowiedz
ja popieram takie szczytne cele. fajnie ze nawet na forum fantastyki jest o tym wzmianka
Odpowiedz
← Inne

Pomoc dzieciom i Fudacji domów dziecka - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...