[W3] Wiedzmin Dziki Gon (Nividia HairWorks)

Witam jakos 2 dni temu pobrałem z Steam gre wiedzmin dziki gon wszystko działa na full ale gdy dam opcje Nividia HairWorks na On wiedzmin wczytuje sie i wylacza sie do pulpitu a gdy dam na Of normalnie moge grac... dodam ze mam najnowsze sterowniki karty -directx 11 ... moj sprzęt to : i7 6700k - Ram 16 g - Msi Geforce gtx 1060 gaming x 6g ... ktoś może wie dlaczego tak sie dzieje? ...
Odpowiedz
Ogólnie W3 miał problem z HairWorks jeszcze w tamtym roku. Podobno jakiś patch to naprawił, ale i tak zalecali tę funkcję wyłączyć.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Ogólnie HairWorks jest bardzo obciążające dla komputera i właściwie rzadko na jakim konfigu działa prawidłowo.
Odpowiedz
Ktoś z tego korzysta? Na moim lapku (i7, 960 gtx, 16gb ramu) odpaliłem na najwyższych ustawieniach + HairWorks i działało względnie dobrze z przycinkami, które były irytujące. Wyłączyłem HairWorks i zaczęło tak śmigać, że nie mogłem uwierzyć, a różnica w odbiorze gry... cóż, dla mnie totalnie żadna.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
U mnie w sumie podobne odczucia, a sam efekt nie sprawia, że nagle pikawa (lub co innego x) ) staje mi z wrażenia. Nigdy jednak nie uważałem się za jakiegoś purystę graficznego i patrząc na kosmetykę niektórych opcji, nie widzę wielkich różnic. To chyba dla ludzi o wrażliwszym zmyśle wzroku, że się tak wyrażę
Odpowiedz
← Wiedźmin

Wiedzmin Dziki Gon (Nividia HairWorks) - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...