[NWN1] Jak pokonać Arklema?

Arklem ktory poniekad mial ze mna pogadac i mialem go wypuscic okazal sie nie byc zbyt rozmowny co wiecej nie jest tez zbyt smiertelny i nie wiem co mam zrobic:D wszystko co mnie spotka mnie bije i jest odporne na obrazenia xD wlacznie z ziomami z swiatyni
please help !!
Odpowiedz
gdzie jest ten Arklem??


[Dodano po chwili]

bo jeżeli jest tak jak powiedziałeś że''wszystko co mnie spotka mnie bije i jest odporne na obrazenia '' to może trzeba załatwić sobie broń z dodatkowymi obrażeniami typu ogień,kwas itd.
Ps.A jaką masz broń??
Odpowiedz
O ile dobrze pamiętam, Arklem był przywódcą magusów z Luskanu, który utracił swą pozycję na rzecz Maugrima. Spotykamy go na ostatnim piętrze Wieży Sztuk w postaci lisza. I wcale nie chodzi o to, aby go zabić (nie da się), ale należy go przekonać do otwarcia nam drzwi na dach. Innej drogi po prostu nie ma. Musimy go uwolnić zabijając takie tam potworki rozmaite.
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande
Odpowiedz
to to sorry,bo nie byłem jeszcze w Luskanie
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Jak pokonać Arklema? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...