[Torment] Milcząca kurtyzana

jak przekonać milacząca kurtyzanę do rozmowy o riviel.....????

Cytat

jak przekonać milacząca kurtyzanę do rozmowy o riviel.....????


Po pierwsze to nie Riviel tylko Raveli

Po drugie, aby skłonić kurtyzanę do rozmowy musisz, w ogóle zrobić tak by ona zaczęła mówić. W tym celu zakup u Vriszki język biesa oraz Łzy Devy. I pogadaj z Ecco (bo tak nazywa się ta kurtyzana) o tym dlaczego milczy (lub coś w ten deseń). Ktoś jej wyrwał język (podarunek od ostatniego kochanka ) .Okaże się, że dzięki tym przedmiotom odzyskała głos. Wdzięczna kurtyzana powie Ci wszystko o czym tylko wie.
dalej czegos brakuje.. mam dwa wymienione składniki ale podczas rozmowy nie działają w opisany sposób.. rozmowa idzie tak jak poprzednio...

Cytat

dalej czegos brakuje.. mam dwa wymienione składniki ale podczas rozmowy nie działają w opisany sposób.. rozmowa idzie tak jak poprzednio...


Hmmm... w takim wypadku musisz pogadać z Dolorą (jedna z kurtyzan) na temat Ecco i wypytać ją dlaczego ona milczy. To chyba powinno coś ruszyć do przodu. Potem rób tak jak Ci napisałem.
co do dolory.... gdzie szukać tej wspomnianej wody ze styksu dla wesolka??

Cytat

co do dolory.... gdzie tej wspomnianej wody ze styksu dla wesolka??


Znów trochę to nie na temat, ale trudno

Aby przynieść wodę ze Styksu dla Wesołka musisz zrobić dwie rzeczy. Po pierwsze, potrzeby Ci specjalistyczny puchar Ten możesz zdobyć na dwa sposoby:
1. Iść do Gmachu Rozrywki, do Sypialń (wejście we wschodniej części Gmachu). Znajdziesz tam kobietę o imieniu Niezaspokojona Żądza. Wystarczy jej powiedzieć wszystko czego pragniesz, a od razu Ci się tego odechcę ! Sprytne, nie ? Następnie skieruj swe kroki do południowo-zachodniej części Dzielnicy Urzędników. Znajduję się tam bar na świeżym powietrzu, a przy nim siedzi Pijany Mag, który ma wyraźny problem z alkoholem. Powiedz mu o Niezaspokojonej Żądzy, a ten w wyraz wdzięczności da Ci owy kufel. Polecam ten sposób, trochę doświadczenia nigdy nie zaszkodzi.
2. Jak już chcesz iść na łatwiznę. Pójdź na targowisko w Ulu i poproś o owy kufel (Pamiętaj, że wcześniej musisz porozmawiać z kobietą nadzorującą Galerię Sztuki i Osobliwości, i wypytać ją o sople czarnego lodu).

Następnie skieruj swe kroki do Galerii Sztuki i Osobliwości. Naciśnij na eksponat naprzeciw wejścia i pogadaj o nim z kobietą nadzorującą Galerię. Okaże się, że są to sople czarnego lodu, pochodzą one z rzeki Styks i mają jej właściwości. Ponownie naciśnij na eksponat i weź jeden sopel do kufla. Następnie pójdź do Wesołka i powiedz mu, aby wypił zawartość kufla. I tyle, dostaniesz klucze.
← Inne cRPGi
Wczytywanie...