[IWD1] Icewind Dale w co-opie! Przeżyj to raz jeszcze!

Witaj strudzony Wędrowcze,

Pamiętasz setki godzin spędzonych w Dolinie Lodowego Wichru w północnej części Zapomnianych Krain? Pamiętasz ile emocji budziła w Tobie kolejna walka na śmierć i życie z hordami przeciwników? Pamiętasz ile satysfakcji dała Ci kolejna rozwiązana zagadka przybliżająca Cię do odkrycia potężnego artefaktu? Chciałbyś powrócić do tych czasów kiedy spóźnić się mogłeś najwyżej do szkoły, a nie do pracy? Czasów, w których jak zapomniałeś kupić chleb dostawałeś zwyczajny wpierdziel, a nie dwudniowy wykład od żony, że nie pomagasz jej w codziennych obowiązkach? Jeżeli na jakiekolwiek z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco to przyłącz się do nas!!!

Zapraszamy serdecznie na nasz kanał YouTube, gdzie fani gier, w których wyznacznikiem zabawy były: grywalność, klimat i ilość godzin potrzebnych do jej ukończenia liczona w setkach próbują swoich sił w trybie kooperacji. Aktualnie wzięliśmy na cel serię Icewind Dale. Kolejne materiały planujemy z gier takich jak:

- Icewind Dale II
- Baldur's Gate I/II
- Neverwinter Nights I/II
- Diablo II

Jeżeli do tego czasu wytrwamy to na pewno znajdzie się wiele znanych i mniej znanych tytułów, w których tryb kooperacji zapewni nam i Wam Widzom wiele pozytywnych wrażeń. Jako, że to nasze pierwsze kroki w YouTubowym świecie zdajemy sobie sprawę z wielu potknięć i niedociągnięć, które systematycznie staramy się poprawiać. Możecie to zaobserwować oglądając nasze pierwsze odcinki i zestawiając je z tymi najnowszymi. Jesteśmy otwarci na wszelką konstruktywną krytykę i uwagi, które finalnie pozwolą nam osiągnąć jak najlepszy poziom rozrywki dla Was. Link do kanału znajdziecie poniżej. Do zobaczenia w karczmie przy elfiej kobiecie i krasnoludzkim piwie... Ewentualnie odwrotnie \"\" Zapraszamy!Kooperatorzy Amatorzy
Odpowiedz
← Icewind Dale

Icewind Dale w co-opie! Przeżyj to raz jeszcze! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...