Dabu(s)

Witam wszystkich forumowiczów Nie myślałem że posiedzę tutaj dłużej ale jednak zainteresowało mnie to forum Nicku nie mam za inteligentnego, ale przecież nie o to chodzi Jeśli chodzi o mnie to uwielbiam spać, grać, słuchać muzyki, jeść i oglądać filmy Nie wiem co jeszcze o sobie napisać Jak macie jakieś pytania co do mnie to śmiało :]
Odpowiedz
Jakie filmy lubisz, jakiej słuchasz muzyki, plany na przyszłość itp - z taki podaniem jak wyżej pracy byś nie dostał
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Z filmów lubię filmy gangsterskie (Pacino, DeNiro) ;p Oczywiście moim ulubionym filmem jest legendarny Godfather, ale też K-PAX, Scarface, Godfellas, Carlito's Way i reszta gangsterki

Muzyka - rap i disco z lat 80, głównie amerykańskie. Black Star, OutKast, The Roots, Common, Erykah Badu, Beth Endersen, Amy Holland... Ale wszystkich nie będę wymieniał ;]

Plany na przyszłość... Ciężko powiedzieć, będzie tak jak się potoczy Ale w daleeeekich planach mam studia Trzeba skończyć podstawówkę, gimnazjum i liceum żeby te plany się spełniły

PS. Dostanę teraz pracę?
Odpowiedz
Od razu inaczej. Szkoda, że nie od razu

PS: Pracy nie dostaniesz, bo szef lubi komedie romantyczne:P
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
W takim razie moim ulubionym filmem jest Prawdziwy Romans Chcę tę pracę! :]

PS. Ale chyba cię nie zmyli że Prawdziwy Romans to film gangsterski, nie?
Odpowiedz
Cześć aMorek. Walę prosto z mostu: wysoką miałeś średnią na koniec tego roku szkolnego? Ja się pochwalę: 5.0 .

PS. Dzięki że mi dwa razy pomogłeś!


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
Sorki za tak późną odpowiedź (miesiąc O_o), ale jakoś nie zaglądałem do tego działu Średnią miałem 4.9, trochę gorszy byłem od ciebie

PS na PS. od tego jest forum xD

A, i powiem wam jeszcze że interesuję się mangą FullMetal Alchemist, Bleach, Death Note, Naruto, Hellsing, One Piece, Neon Genesis Evangelion... Trochę tego jest
Odpowiedz
Witaj aMorku.
Jak masz na imię?
Jak chcesz więcej pytań to mów
P.S nick masz ładny
Odpowiedz
Ten mój zapłon...

No więc, moje dumne imię brzmi Rafał xD Nawet mi się podoba, nie chciałbym go wymieniać na żadne inne

A nick... No cóż - jakoś mi się tak napisało. Nie wiem czemu, zawsze gdy wchodzę na forum "przelotem" to wymyślam jakiś głupi nick A jednak się oswoiłem... ;D
Odpowiedz
Skąd masz tak ogromną wiedzę o Gothicu???


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz

Cytat

Skąd masz tak ogromną wiedzę o Gothicu??? tongue.gif

Grało się kilka razy...

Cytat

aMorek znany teraz na świecie jako Dabu.
PS. Wolałem "aMorek"...

Bo się przyzwyczaiłeś. Ja wolę Dabu.
Odpowiedz
Dodaj "s" i będzie "Dabus" - kojarzysz?
Odpowiedz
Nie bardzo...
Odpowiedz
W P:T się nie grało Do nadrobienia


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Ta gra jest druga na liście tytułów, w które muszę zagrać. Teraz katuję pierwszą pozycję: KotOR'a II, więc Planescape'a będę chyba musiał kupić na Allegro. ;D

Jestem Dabus. XD Ale coooool.

_______

Edit: skoro nie ma tej gry w sprzedaży, to mogę ją ściągnąć z netu? xD
Odpowiedz
Jest tylko jedna droga żeby się przekonać. Napisz do Smugglera, albo poczekaj, aż ktoś odpowie.
Tymczasem trzy pytanka ode mnie :
-Jakiej muzyki słuchasz?
-Co lubisz robić w wolnych chwilach?
-Ulubiona potrawa?


Indestructible
Determination that is incorruptible
From the other side
A terror to behold
Annihilation will be unavoidable
Every broken enemy will know
That their opponent get to be invincible
Take a last look around while you're alive
I'm an indestructible master of war


Czy ja tu w ogóle piszę?
SPOILER
Uwaga spoiler!:

Przecież już wiesz... A może?[color=red]
---[/color]
[size=5]Myślisz, że coś potrafisz? Jesteś pewien? Mi się wydaje, że nie byłbyś nawet w stanie kliknąć tego!

300 postów... To już... Nie pasuje, 3/10 byłoby zbyt oczywiste.

~*~
[/size]
Odpowiedz
O, ale ten temat już stareńki...

Słucham rapu, soulu, reggae, r'n'b, trochę rocka-popu... I generalnie nie lubię tylko techno. ; )
Ulubieni wykonawcy? CunninLynguists, OutKast, The Roots, Black Star, Beth Enderson, Tymon i mnóstwo innych.

W wolnych chwilach obijam się, gram na komputerze, piszę czasem, a najważniejsze: słucham muzyki. Zawsze!

Potrawa? Łazanki. : )

PS. Zmieniłem nazwę. xD
Odpowiedz
aMor fajny był. A zbroja wymiatała!
Odpowiedz
← Użytkownicy

Dabu(s) - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...