[Torment] [Pomoc] Komnata Rozczłonkowanych

W Katakumbach Łkających Kamieni znajduje się komnata, nosząca kuszącą nazwę Komnaty Rozczłonkowanych. Słyszałem, że również w niej kryje się jakaś tajemnica ale nic kompletnie nie mogę tam zrobić. Unieszkodliwiłem pułapki (oprócz tych dwóch dużych w korytarzu - nie wiem czemu ale nie dają rady się rozbroić choć moja Anna ma bardzo wysokie wskaźniki w rozbrajaniu), zszedłem na dół i pod jednym ze znaków zapytania jest napisane coś o cuchnącej brei i że pomiędzy tym może być coś ciekawego. Myślę, że istnieje jakiś sposób na wessanie tej krwi i całego syfu za pomocą maszynerii w komnacie (nie widać takowej ale wyjaśnienie jednego ze znaków zapytania na górnym poziomie brzmi, że coś chrobocze więc tak jakby mechanizm miał być zablokowany). Może ktoś będzie mógł pomóc mi w rozwiązaniu sekretu na chlubę gracz PT??
W tej komnacie znajduję się ręka z poprzedniego wcielenia Bezimiennego, na której znajdują się jego dawne tatuaże. Jak pójdziesz do Upadłego w Sigil i pokażesz mu ową część ciała to będziesz miał dostęp do nowych tatuaży (chyba, bo co do tego ostatniego to nie jestem pewien ).
Myślałem, że oprócz ręki da się wyciągnąć z tego bagna coś więcej dzięki za szybkie odpisanie
← Inne cRPGi
Wczytywanie...