riese

Odpowiedz
  • 1 strona

CIA odtajniło zdjęcia UFO

Ati

Specjalista Gildii
12647 Złodziej
Napisano: 30 stycznia 2016, 22:26 · #1
0
Macie łowcy teorii spiskowych. Jedzcie z tego wszyscy...

https://www.cia.gov/ne...r-x-files.html

Cytat

The CIA declassified hundreds of documents in 1978 detailing the Agency’s investigations into Unidentified Flying Objects (UFOs). The documents date primarily from the late 1940s and 1950s.

To help navigate the vast amount of data contained in our FOIA UFO collection, we’ve decided to highlight a few documents both skeptics and believers will find interesting. Below you will find five documents we think X-Files character Agent Fox Mulder would love to use to try and persuade others of the existence of extraterrestrial activity. We also pulled five documents we think his skeptical partner, Agent Dana Scully, could use to prove there is a scientific explanation for UFO sightings.


Wrzucam głównie dlatego, że ostatnio bodaj krzyslewy gdzieś pisał, że chciałby, aby coś podobnego się pojawiło. Cóż, CIA najwyraźniej odczytało to i stwierdziło, że to dobry pomysł.

Ty link do wszystkich odtajnionych zdjęć -> http://www.foia.cia.g...act-or-fiction

krzyslewy

Złotousty
9533 Bard
Napisano: 31 stycznia 2016, 13:48 · #2
0
Szkoda, że to są dość stare zdjęcia i dane, przez co ich jakość nie rzuca na kolana. Pytanie, czy to dopiero początek i pewnego rodzaju przygotowywanie ludzi na odkrycie tajemnicy związanej z UFO, czy zasłona dymna, ponieważ społeczeństwo czegoś oczekuje (gdzieś czytałem, że w UFO wierzy 60% społeczeństwa). Inna sprawa, że akurat kosmici są obecnie tematem na topie, papież Franciszek mówi o 'nowych braciach i siostrach' oraz chrystianizacji obcych, a nowe "Z Archiwum X" lansuje pogląd, że obcy chcą nas tylko ostrzec przed złym rządem USA, które ich atakuje i wykorzystuje kosmiczną technologię skrywaną przed resztą, a nawet odpowiada za dziwne porwania przypisywane gościom z kosmosu.

Nie ukrywam, że spodobała mi się wypowiedź jednej z kandydatek na prezydenta USA, która obiecała odtajnienie danych o UFO. Kto wie, czy to zrobi, kto wie, czy w ogóle wygra, ale byłoby fajnie

dunio1

667
Napisano: 31 stycznia 2016, 15:07 · #3
0
Hoho, jakość tych zdjęć jest oszałamiająca. Takie gówniane zdjęcia spodków niech sobie wsadzą w d***, eche. Dopóki nie będą zdjęcia kosmitów i to w miarę dobrej jakości, aby stwierdzić autetyczność zdjęć, to nie potwierdzi się istnienie ufo.

Ati

Specjalista Gildii
12647 Złodziej
Napisano: 2 lutego 2016, 18:32 · #4
0
Jakby mi ktoś pokazał zdjęcia kosmitów w dobrej jakości tym bardziej bym w nie nie uwierzyła.

krzyslewy

Złotousty
9533 Bard
Napisano: 2 lutego 2016, 18:50 · #5
0
Myślę, że dużo zależałoby od okoliczności, w jakich takie zdjęcia by się ukazały. No bo jeśli to byłoby naprawdę potwierdzenie obecności UFO pochodzące ze służb amerykańskich, potwierdzone przez samego prezydenta, nagłośnione przed media - cóż, ja bym przynajmniej uwierzył. Zresztą ja w ogóle uważam, że obcy istnieją - wszechświat jest zbyt wielki na samotną ludzkość, na pewno ktoś tam gdzieś jest

Ati

Specjalista Gildii
12647 Złodziej
Napisano: 2 lutego 2016, 18:56 · #6
0
A jak będą służby Meksykańskie to już nie uwierzysz? :<

[Dodano po 4 minutach]

Meksyk też ma swoje ufo:

krzyslewy

Złotousty
9533 Bard
Napisano: 2 lutego 2016, 19:00 · #7
0
Służby meksykańskie nie są dla mnie wiarygodnym źródłem To znaczy w UFO wierzę, ale nie wierzę w autentyczność większości sprawozdań, filmików, zdjęć. Zazwyczaj okazuje się, że to jakiś dron czy coś albo ktoś chce zrobić furorę.

Nefaldian

Leśny
13 Łowca
Napisano: 30 maja 2016, 00:47 · #8
0

Cytat

Służby meksykańskie nie są dla mnie wiarygodnym źródłem To znaczy w UFO wierzę, ale nie wierzę w autentyczność większości sprawozdań, filmików, zdjęć. Zazwyczaj okazuje się, że to jakiś dron czy coś albo ktoś chce zrobić furorę.


Służby amerykańskie tym bardziej nie są wiarygodne Żaden inny kraj nie ma takiej siły oddziaływania na rzeczywistość jak właśnie USA, nie wspominając już o kompletnym braku moralności w swoich działaniach.
Gwiezdne cywilizacje na pewno istnieją, polecam zapoznać się z postacią Nassima Harameina.

https://www.youtube.co...?v=aPnt-V5JVNo Ciekawa sprawa swoją drogą,

kalarepa150

Giermek
3 Rycerz
Napisano: 27 lipca 2016, 10:49 · #9
0
Ja może nie wierze tyle w UFO ale w obca cywilizację, albo w to, że ktoś nas "osiedlił" ale nie w w typowe UFO

Ati

Specjalista Gildii
12647 Złodziej
Napisano: 27 lipca 2016, 10:52 · #10
0
Typowe UFO, czyli w latające spodki itp?

CIA odtajniło zdjęcia UFO - Odpowiedź

 
 
 
Podaj numer strony
Wczytywanie...