[W2] Problemy z wczytywaniem.

Witam. Ten problem jest od prawie tygodnia. Gdyby się to zdarzyło raz czy dwa no to ok , zdarza się , ale to że przy każdym zgonie gra się wyłącza? To chyba przesada. "Zgon. Chcesz wczytać grę? " Dostępne
opcje : Wyłącz się i wyłącz się.

Jak się można domyśleć jest to denerwujące. Poza tym jest jeszcze problem z włączaniem się. Może to akurat kwestia komputera ale po intrze lub jego ominięciu czekam około 3 min na zobaczenie menu , jak wybieram opcje wczytaj grę , kolejne 4-5 min. Więc włączanie się wieśka trwa około 10 min co jest przesadą. Żadnych modów nie mam zainstalowanych , czysty wiedźmin. Problem z wczytywaniem i intrem jakieś 2 tyg temu się zaczął , ale nie było to aż tak długo. Przedłużyło się do podanych ilości minut równo z wyłączaniem się gry przy próbie wczytania. A no , właśnie wczytania w ogóle , w menu wczytam i potem już ani w czasie gry ani po zgonie nie mogę wczytać bo gra się wyłącza.

Wie ktoś czym jest to spowodowane? Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Odpowiedz
A kasujesz savy?
Odpowiedz
To nie wiem. Mi regularne kasowanie save-ów dobrze wpływało na szybkość uruchamiania i wczytywania.
Odpowiedz
Dość często zapisywałem w czasie tej rozgrywki w przez ten błąd , usunę wszystkie zapisy również z niej i na próbę spróbuję załatwić sobie kilka zgonów.

Dzięki za odpowiedzi.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Mikeal dnia piątek, 29 stycznia 2016, 23:13 napisał

To nie wiem. Mi regularne kasowanie save-ów dobrze wpływało na szybkość uruchamiania i wczytywania.


dzięki, działa!
Odpowiedz
← Wiedźmin

Problemy z wczytywaniem. - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...