[W2] Zaginieni , obóz Kaedwen

UWAGA : Ten text zawiera masę spojlerów co do rzeczy i osób które możemy spotkać w drugim akcie. Dlatego ten text powinien być czytany tylko przez osoby których to nie obchodzi , lub którzy poszli wcześniej tą ścieżką. (Ścieżka Roche'a.)


Witam. Idąc inną ścieżka fabularną niż za 1 przejściem , trafiłem do obozu jego chędożonej mości , Króla Henselta. Zyvik , jeden z jego żołnierzy , zlecił mi poszukanie kilku żołnierzy którzy się gdzieś zapodziali. W "kanionach" niedaleko obozu znalazłem jedynie chatę z grobami , tam już ogarnąłem misje. Niedaleko tej chaty znalazłem harpie , Trolla i krasnoludzkie wrota. W przeciwnym kierunku Zginilce , oświeconego czy jakoś tak i edndriagi + krabopająka do zestawu no i bandę łowców nagród. Zaś w jaskiniach pod obozem : golema , jakieś bezkształtne coś wielkości Trolla , oczywiście Zgnilce , Pożeracze zwłok i...mnóstwo zwłok żołnierzy. Co do zwłok : To nie są one przypadkiem? Ci zaginieni żołnierze? A jeżeli tak to co mam zrobić , bo nie mogę ani zbadać ciał ani nic , i nie mogę się posunąć z zadaniem dalej. Jeżeli nie o nie chodzi to proszę o podanie mi przybliżonego kierunku , nie zaś dokładnego miejsca , ponieważ chciałbym przynajmniej częściowo sam odnaleźć tych żołnierzy.
Odpowiedz
Dzięki. Nie dość że ich znalazłem to ruszyłem tym fabułę do przodu a zacząłem się zastanawiać jak to zrobić.
Odpowiedz
← Wiedźmin

Zaginieni , obóz Kaedwen - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...