[W1] Przesunięcie premiery?

http://witcher.elkander.pl/

Według niejakiej gazety:) CD-Action premiera wiedźmina została przesunięta na 24 października. Nie pozostaje nic innego jak z łzami w oczach poczekać na oficjalne potwierdzenie lub zaprzeczenie tych rewelacji.

Ups?


Tonari no Totoro!
Na gwiazdke sobie popomykamy z mieczykami na plecach...
Kiedy będzie to będzie, zamówione już mam, więc przyjdzie.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Premierę Wiedźmina przekładają i przekładają, już od kilku lat. Ciekawa jestem, czy przypadkiem przed 24 października CD-Action przypadkiem nie ogłosi, że gra wyjdzie w 2008 (;
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


http://gexe.pl/Wiedzmin-przesuniecie-pr...ry-com2020.html

CDA jednak nie kłamie Może i to lepiej. Wolę poczekać miesiąc niż potem wyklinać na bugi, zwalniającą grę i zabawę z łatkami. 4 tygodnie to nie tak dużo. Poczekamy

PS. Jak jakiś błąd strzeliłem w newsie lub coś w tym stylu to możecie przy okazji napisać to poprawię Będę wdzięczny.
Z jednej strony może i dobrze - skoro już robią tę grę tak długo, to te kilkadziesiąt dni nie robi różnicy. Problem w tym, że w listopadzie będzie mnie czasu na granie We wrześniu dałoby się jeszcze jakoś pogodzić naukę z Wiedźminem Ale listopad? Wyglądam z oczekiwaniem Bożego Narodzenia


Tonari no Totoro!
Przesunęli z prostej przyczyny - beta-testerzy, którzy grali niedawno wykryli za dużo bledow. Oczywiście wybierali ludzi z forum i jakimś dziwnym trafem trafili sie ci najbardziej zasluzeni.

P.S Sorry za pisownie, ale nie mam polskich liter, a słownik nie wszystko wykrywa.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Przesunięcie premiery jest także związane z tym, że nagrywanie dialogów do polskiej wersji się przedłuża. Jak to twórcy tłumaczyli - jest to gra bardzo duża z całą masą dialogów itp.
A tak w ogóle to witam serdecznie to mój pierwszy post na tym forum
Lepiej bez celu iść naprzód niż bez celu stać w miejscu, a z pewnością o niebo lepiej, niż bez celu się cofać.

Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.

A taka to była spokojna okolica. Nawet skrzaty z rzadka jeno szczały tu babom do mleka.

Jak zwykle było niezwykle.

Gdy cię mają wieszać, poproś o szklankę wody. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy, zanim przyniosą.
← Wiedźmin
Wczytywanie...