Problem z grami JoWood

Pisałem już kiedyś na forum, że mam problem z instalacją Spelforce'a. Koputer sam się resetował lub czasami wyskakiwał komunikat:
Instrukcja spod "0x00fac53e" odwołuje się do pamięci pod adresem "0x73657250". Pamięć nie możę być "read".

Pisałem nawet do działu pomocy CD-Projekt. Kazali mi skopiować wszystkie pliki z płyty na dysk i spróbować ponownie. Gdy odpisałem, że i to nie działa i prosiłem dalej o pomoc, najwyraźniej wiedza działu się skończyła bo odpowiedź zignorowano :?.

Dałem sobie spokój z grą, jednak ostatio miałem identyczny problem. Dorwałem Gothic'a II, zacząłem instalację i komp sie wyłączał przy jakichś 20%. Pomyślałem sobie - to samo co ze SpellForcem. Odwróciłem pudełko i ku swojemu przerażeniu zobaczyłem logo firmy JoWood, to samo co na ww grze .

Czy ktoś z Was ma przynajmniej podejrzenia czego to może być wina? System odpada, bo próbowałem już na Me i Xp i nic z tego . Za pomoc z góry dziękuję.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
no ja tak samo mam ze spellforcem, a gothic dziala dobrze
Odpowiedz
Ja grałem w dwie ww gry i nie było problemu. Może konfiguracja sprzętowa lub programowa jest winna, ale ja się nie wypowiadam bo się nie znam
I powiadam Wam raz jeszcze: nie budzcie żadnego z nich,
jesli nie umielibyscie wygnać go z powrotem, bowiem on
zas może wezwać cos przeciw wam, a wtedy wasze
najpotężniejsze sposoby na nic się nie zdadzą
.
Odpowiedz
Z G2 miałem czasami (bardzo rzadko) podobny problem. Ale ogólnie nie narzekam na produkcje tej fimry...Nie ma chyba gry która miała by stabilość 100%...
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
← Gry ogólnie

Problem z grami JoWood - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...