[Namiestnik] Recenzja

Zapraszamy do zapoznania się z recenzją gry "Namiestnik"!

"Namiestnik" to wyjątkowa gra karciana opierająca się na systemie piramidy, wydana w Polsce pod banderą Games Factory Publishing. Oryginał, znany pod nazwą "Viceroy", został wymyślony przez Yuriego Zhuravleva, a polską wersję zawdzięczamy Piotrowi Sobierajowi, który przeprowadził niezwykle udaną kampanię na portalu Wspieram.to. To właśnie jego pomysłowość oraz dobra wola i szczodrość naszych rodaków sprawiły, że tytuł ten trafił niedawno na półki sklepów. Jego akcja rozgrywa się w legendarnym rosyjskim świecie dark fantasy "Berserk", pełnym brutalnych wojen i krwawych intryg. Pewnie zgodzicie się ze mną, że brzmi to zachęcająco, warto więc zastanowić się, co zatem składa się na tę grę i jak wygląda sama potyczka.... Czytaj dalej!

Komentuj, dyskutuj, dziel się z innymi swoim zdaniem!

Odpowiedz
To tak pół żartem, pół serio: w instrukcji można znaleźć małą tabelkę, a w niej komunikat głoszący, iż barwy zostały odpowiednio dobrane w trosce o daltonistów. Nie ukrywam, że traktowałem to bardziej w kategorii żartu, a tu dziś przekonałem się jednak na serio, że daltonista może mieć z tym problem, kiedy kumpel nagminnie zamiast zielonymi żetonami płacił nam czerwonymi.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Szarymi?
Odpowiedz
Nie, nie, czerwonymi. Czerwone to czerwone i zielone to czerwone.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
← Artykuły

[Namiestnik] Recenzja - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...