[GII:NK] Gothic Multiplayer - Avalon Role PlayReaktywacja Avalon Role Play
Avalon Role Play jest to serwer do modyfikacji Gothic Multiplayer, w której każdy gracz może wprowadzić swoją postać do uniwersum Gothica. Gracz nie jest ograniczony niczym, a administracja serwera jest otwarta na jakiekolwiek sugestię. Rok temu działa przez około miesiąc, jednak ze względów finansowych i czasowych projekt musiałem zamknąć. Teraz ruszam z reaktywacją.

Czemu ten serwer jest wyjątkowy?


Na większości serwerów GMP mamy standardowe frakcje typu: Miasto, Khorinis, Magowie Ognia itp. Dodatkowo, jeżeli gracz chce klasę prywatną musi za nią zapłacić. Na naszym serwerze, gracz może stworzyć jaką tylko frakcje chce, składając odpowiednią aplikacje, która zawiera historię frakcji nawiązującą do fabuły serwera, oraz opis rang i pomysł na grę. Jeżeli frakcja zostanie zaakceptowana przez administracje zostanie dodana do serwera na okres próbny. Gracz nie będzie musiał za nią nic płacić, aczkolwiek pomysł musi być ciekawy i naprawdę bardzo ładnie opisany. Dzięki temu na serwerze będzie można spotkać organizacje czy frakcje jakie nie posiada żaden inny serwer.

Miejsce rozgrywki i fabuła serwera


Miejscem rozgrywki jest standardowo wyspa Khorinis, a podstawową i na początku jedyną frakcją jest samo miasto portowe. Na większości serwerów w mieście zazwyczaj nie ma nic do roboty poza byciem strażnikiem miejskim. U nas natomiast jest nabór na mistrzów cechów, którzy będą organizowali pracę, dla obywateli, którzy zadeklarują przynależność do danego cechu i będą wypłacali im wynagrodzenie, za które później każdy obywatel będzie mógł wykupić sobie posiadłość w mieście. Aby zostać strażnikiem dana osoba, będzie musiała otrzymać pisemną deklaracje od danego mistrza na forum, że jest to wzorowy obywatel, który jest godzien nosić mundur Straży, chociaż to nie będzie taki przywilej, bo jest wtedy on pozbawiony wszystkiego. Nie może mieć własnej posiadłości, śpi w koszarach i wykonuje jedynie rozkazy, dlatego granie obywatela i wpływowego mieszkańca bardziej się opłaca. Fabuła nawiązuje do fabuły Gothica 3, ale jest trochę zmieniona, można ją znaleźć na naszym forum.

Podsumowując: Motywem przewodnim naszego serwera jest tętniące życiem Khorinis.

Ekipa serwera
Założyciel
Vandir

Pomoc techniczna
BluE_DragoN
Leonidas


Nasz gamemode posiada takie funkcje jak:

- system zapisu ekwipunku, po wpisaniu komendy /zapisz;
- system transferu złota, pomiędzy graczami, poprzez komendę /plac;
- klasy nadają tylko statystyki;
- standardowo chaty, potrzebne do odgrywania RP;
- system handlu między graczami;
- system poziomu głodu, aby przeżyć trzeba jeść;
- funkcja /ustawnick ;
- system wydobywania rudy, przez górników;
- NPC zapełniających miasto, tak aby nawet przy małej ilości graczy Khorinis tętniło życiem;
- system dostaw produktów dla kupców i gildii rzemieślniczych;[/align]
- system więzienia dla graczy;

Filmik prezentujący NPC, komende dostawa, animacje oraz menu pomocy:[/align]
[media]https://youtu.be/AzbYXDhNEcg[/media]

Kiedy start?[/size]

Wystartujemy jak tylko będziemy mieli odpowiednią ilość graczy i użytkowników na forum oraz powstaną frakcje, dzięki którym będzie możliwa rozgrywka ( cechy rzemieślnicze, karczmy, sklepy ).
[size=medium]
A więc nie zwlekaj! Zarejestruj się u nas na forum, dołącz do naszej społeczności i wprowadź swój pomysł na frakcje/biznes w życie!Forum: http://avalon-rp.pl/[/size]
Odpowiedz
← Gothic

Gothic Multiplayer - Avalon Role Play - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...