[W2] Czy dobra na dłuższą metę?

Witam , po bardzo długim czasie nieobecności. Jak każdy wie , zbliżają się święta. Przyuważyłem w pewnym sklepie grę Wiedźmin 2 : Zabójcy Królów. Są recenzje i wideo i pisane. Ale wszystkie zostały nagrane/napisane tak naprawdę nie po ograniu gry (co każdy wie) a po sprawdzeniu jak działają mechaniki itd. Nie znam niestety nikogo kto by mi coś osobiście powiedział więc pragnę się spytać was , ludzi którzy w tę grę naprawdę dużo grali o odpowiedzenie mi na dwa pytania.

Po pierwsze , słyszałem niejednokrotnie iż lokacje są całkowicie liniowe i nie zaznam wolności znanej mi z ukochanego chyba przez każdego w moim wieku : Gothica I/II. Nie chce mi się w to wierzyć ale kto wie? Uwielbiam ekspansję więc to by przekreśliło dla mnie te grę niestety.

Po drugie : Słyszałem że Wiedżmin II ma wiele niedoróbek. Wiadomo , np : Questy , Lokacje są nużące i źle zaprojektowane czy wiele postaci jest nudnych.

Wiem że to ostre słowa ale nie wiedziałem jak to inaczej ująć. Liczę na szybką odpowiedź.
Odpowiedz
Słyszałeś straszne pierdoły.

1. Gra składa się z kilku aktów, których akcja rozgrywa się w coraz to nowych miejscach. W lokacjach tych możesz się bujać po okolicy dowoli oprócz tych fabularnych, które z wiadomych powodów są liniowe.

2. Może wersja premierowa ta dostępna teraz jest załatana na 100%. I nie spotkałem żadnego nudnego questa i postaci. Opuszczony psychiatryk, odkrywanie spisków i wiele wiele innych w tej grze nie można się nudzić.
Odpowiedz
Zależy, co rozumiesz pod pojęciem "wolność". Jeśli jesteś fanem piaskowniczych wycieczek w typie TES, to możesz się rozczarować. Konstrukcja świata jest bardziej zbliżona do jedynki (czyli duże mapy, odwiedzane w miarę postępu fabuły, ale nie cały świat podany na tacy od początku). A jeśli szukasz ciekawych postaci i dialogów, wyborów fabularnych, które naprawdę sporo znaczą, to bierz i nie czekaj. Mikeal ma 100% racji - w tej grze nudzić się nie da Wprawdzie, według mnie, jest najsłabsza z cyklu, ale i tak świetna.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Daimonion dnia czwartek, 19 listopada 2015, 07:29 napisał

Zależy, co rozumiesz pod pojęciem "wolność". Jeśli jesteś fanem piaskowniczych wycieczek w typie TES, to możesz się rozczarować. Konstrukcja świata jest bardziej zbliżona do jedynki (czyli duże mapy, odwiedzane w miarę postępu fabuły, ale nie cały świat podany na tacy od początku). A jeśli szukasz ciekawych postaci i dialogów, wyborów fabularnych, które naprawdę sporo znaczą, to bierz i nie czekaj. Mikeal ma 100% racji - w tej grze nudzić się nie da Wprawdzie, według mnie, jest najsłabsza z cyklu, ale i tak świetna.



Szukam i wolności i ciekawych postaci itp , ale jedno może zastąpić drugie ale musi być zrobione po mistrzowsku. Skoro to co piszecie to prawda to jutro lecę do sklepu i kupuje.
Odpowiedz
Trudno nie zgodzić się z przedmówcami. Dodam tylko, że w grze pomoże nasz dział o W2, który znajdziesz tutaj.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Trzeci Kur dnia sobota, 21 listopada 2015, 19:38 napisał

Radziłbym od razu pójść za ciosem i dokupić jeszcze "trójkę"



Moja mikrofalówka by go nie pociągnęła...
Odpowiedz
← Wiedźmin

Czy dobra na dłuższą metę? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...