Czy dobra na dłuższą metę? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

FilipSid-Archer,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Trzeci Kur dnia sobota, 21 listopada 2015, 19:38 napisał

Radziłbym od razu pójść za ciosem i dokupić jeszcze "trójkę"



Moja mikrofalówka by go nie pociągnęła...
Trzeci Kur,
Radziłbym od razu pójść za ciosem i dokupić jeszcze "trójkę"
FilipSid-Archer,
Dzięki wszystkim za odpowiedzi.
Courun Yauntyrr,
Trudno nie zgodzić się z przedmówcami. Dodam tylko, że w grze pomoże nasz dział o W2, który znajdziesz tutaj.
FilipSid-Archer,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Daimonion dnia czwartek, 19 listopada 2015, 07:29 napisał

Zależy, co rozumiesz pod pojęciem "wolność". Jeśli jesteś fanem piaskowniczych wycieczek w typie TES, to możesz się rozczarować. Konstrukcja świata jest bardziej zbliżona do jedynki (czyli duże mapy, odwiedzane w miarę postępu fabuły, ale nie cały świat podany na tacy od początku). A jeśli szukasz ciekawych postaci i dialogów, wyborów fabularnych, które naprawdę sporo znaczą, to bierz i nie czekaj. Mikeal ma 100% racji - w tej grze nudzić się nie da Wprawdzie, według mnie, jest najsłabsza z cyklu, ale i tak świetna.



Szukam i wolności i ciekawych postaci itp , ale jedno może zastąpić drugie ale musi być zrobione po mistrzowsku. Skoro to co piszecie to prawda to jutro lecę do sklepu i kupuje.
Daimonion,
Zależy, co rozumiesz pod pojęciem "wolność". Jeśli jesteś fanem piaskowniczych wycieczek w typie TES, to możesz się rozczarować. Konstrukcja świata jest bardziej zbliżona do jedynki (czyli duże mapy, odwiedzane w miarę postępu fabuły, ale nie cały świat podany na tacy od początku). A jeśli szukasz ciekawych postaci i dialogów, wyborów fabularnych, które naprawdę sporo znaczą, to bierz i nie czekaj. Mikeal ma 100% racji - w tej grze nudzić się nie da Wprawdzie, według mnie, jest najsłabsza z cyklu, ale i tak świetna.
FilipSid-Archer,
Dzięki za odpowiedź. Jest tak jak podejrzewałem jednak wolałem się upewnić.
Mikeal,
Słyszałeś straszne pierdoły.

1. Gra składa się z kilku aktów, których akcja rozgrywa się w coraz to nowych miejscach. W lokacjach tych możesz się bujać po okolicy dowoli oprócz tych fabularnych, które z wiadomych powodów są liniowe.

2. Może wersja premierowa ta dostępna teraz jest załatana na 100%. I nie spotkałem żadnego nudnego questa i postaci. Opuszczony psychiatryk, odkrywanie spisków i wiele wiele innych w tej grze nie można się nudzić.
FilipSid-Archer,
Witam , po bardzo długim czasie nieobecności. Jak każdy wie , zbliżają się święta. Przyuważyłem w pewnym sklepie grę Wiedźmin 2 : Zabójcy Królów. Są recenzje i wideo i pisane. Ale wszystkie zostały nagrane/napisane tak naprawdę nie po ograniu gry (co każdy wie) a po sprawdzeniu jak działają mechaniki itd. Nie znam niestety nikogo kto by mi coś osobiście powiedział więc pragnę się spytać was , ludzi którzy w tę grę naprawdę dużo grali o odpowiedzenie mi na dwa pytania.

Po pierwsze , słyszałem niejednokrotnie iż lokacje są całkowicie liniowe i nie zaznam wolności znanej mi z ukochanego chyba przez każdego w moim wieku : Gothica I/II. Nie chce mi się w to wierzyć ale kto wie? Uwielbiam ekspansję więc to by przekreśliło dla mnie te grę niestety.

Po drugie : Słyszałem że Wiedżmin II ma wiele niedoróbek. Wiadomo , np : Questy , Lokacje są nużące i źle zaprojektowane czy wiele postaci jest nudnych.

Wiem że to ostre słowa ale nie wiedziałem jak to inaczej ująć. Liczę na szybką odpowiedź.
Wczytywanie...