[NWN:HotU] Gdzie znaleźć żółty łańcuch?

Mam problem : Wszedłem do Studni i zszedłem na drugi level i żeby przejsc dalej musze znalesc 4 łańcuchy.Niestety udało mi sie zebrać tylko 3 i nie mam kompletnie pojecia gdzie znajduje sie żółty łańcuch....HeLp!
Odpowiedz
Po pierwsze zwróć uwagę na temat. Ludzie to jest naprawdę nudne zmieniać nazwy z "Pomocy!" na coś odpowiedniego :evil: ! A wracająć do pytania, żółty łańcuch ma goblin uciekający przed dwoma drowami na samym początku, gdy wchodzisz do tej lokacji.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Dziękuje za pomoc.Teraz jezeli byś mógł to powiedz mi jeszcze jak otworzyc drzwi przy tych łańcuchach...Z góry dziękuje
Odpowiedz
Zakładasz łańcuchy na odpowiednich studniach, podchodzisz do tej na środku i ona zacznie Ci pokazywać kolory. Zapisz sobie na kartce, a później pociągaj łańcuchy w odpowiedniej kolejności. Powodzenia.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
jest tez inny sposob Ze ola jest z natury leniwa nie chcialo jej sie poszukac kartki podchodzilam pokolei do lacuchow i je naciskalam, jak byl odpowiedni to robilam save i tak dalej az do skutku
To pay the price of being hell bound...
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Gdzie znaleźć żółty łańcuch? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...