[GW2] Hearts of Thorns już jutro!

Ludzie w LA już odliczają godziny, aż wystartuje dodatek. A Wy jak? Czekacie? Jest coś czego nie możecie się najbardziej doczekać?

Mnie szczerze mówiąc jakoś nie bardzo ciągną elity i revenant, chociaż pewnie zrobię postać, żeby wypróbować. Może się wciągnę. Dużo bardziej nie mogę się doczekać zmian w WvW i guild halli, chociaż pewnie jeszcze trochę czasu minie zanim [GE] dorobi się swojej sali. I bardzo, bardzo się cieszę, że w piątki nie mam zajęć.

[Dodano po 16 godzinach]

To było najbardziej samotne "woohooo!" w internatech. No cóż.

Jeżeli ściągacie HoT warto przed graniem ściągnąć całe, bo bez tego gra wysypuje się w kilku miejscach.
Odpowiedz
Oczywiście że czekałam!!! Farmienie w podstawkę już mnie bardzo usypiało, a teraz mam nowy bodziec!

Ciężko mi jeszcze oceniać wszystko tak na gorąco, nie udało mi się jeszcze wszystkiego ogarnąć - ale przegrałam cały weekend w dodatek i nie żałuje ani chwili. Nowe mapy są wspaniałe, duże, klimatyczne, wielopoziomowe. Te nowe zdolności, ścieżki ich odblokowywania - bardzo czasochłonne - ale przynajmniej daje to jakiś cel do grania. Fajne nowe potwory. Tak raczej pozytywnie wszystko oceniam. No i byłam przy odbijaniu Guild Hallu. Nie zapomnę nigdy tego przeżycia.

A, niby dużo dropa, ale jakoś nic sensownego z niego nie leci. Tym sposobem nigdy do tej legendarki nie dojdę..
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Odpowiedz
Czy też masz problem z tym, że próbujesz rozwinę glider na innych mapach i spadasz?
Odpowiedz
Heheh ja w swojej bezczelności to pomyślałam. że teraz mogę pozaliczać te wszystkie głupie jumping puzzle. Bałam się tego latania, a w sumie jest to takie wygodne - w końcu nie ginę z powodu złego wymierzenia na oko odległości.
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Odpowiedz
Gram już jakiś czas i oceniam pozytywnie (z każdym dniem co raz lepiej) a jeszcze wielu rzeczy na pewno nie odkryłem. Graczy co raz więcej, live eventy się kręcą. Mapy naprawdę rozległe i ciekawe, widać że znacznie bardziej dopracowane od tych z podstawki i living story. Co do dorpu rzeczywiście leci mało wartościowych przedmiotów, ale mimo to kasa leci bardzo dobra, bo sprzedając masę tych śmieci i tak da się uzbierać pokaźną sumkę.

Odpowiedz
A która mapa Ci się najbardziej podoba?
Odpowiedz
← Guild Wars

Hearts of Thorns już jutro! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...