[GW2] Królewskie Lwy [GE] - portalowa gildia zaprasza!

No to mamy raczkującą gildię!

Osoby, które miałam na liście znajomych dostały już zaproszenia. Tych których nie mam, proszę o podanie nicków z gry, tutaj albo na PW. Gra jest darmowa i nawet jeżeli ktoś nie ma zbyt wiele czasu może się dołączyć. Pomożemy w lvlowaniu, stworzeniu builda. A gra razem jest sto razy fajniejsza niż w pojedynkę!

Na razie, o, skromne powitanie, może później dodam coś więcej.

Gra jest od pewnego czasu darmowa, więc nie musicie się martwić, że zapłacicie i nie będzie Wam się chciało grać. Tu możecie sięzarejestrowac i ściągnąć clienta gry.
Jeżeli chcecie założyć konto i nie wiecie jaki serwer wybrać - większość z już obecnych pewnie będzie na Blacktide (nieoficjalnym polskim serwerze), ja jestem na Gandarze (tu też już jest kilka polskich gildii), pewnie będziemy też mieć kogoś z Fissure of Woe. Serwer jest w zasadzie istotny głównie przy rozgrywkach WvW, które mają nawet swój leaderboard. Jeżeli zatem ktoś chce ze mną pobiegać na froncie polecam Gandarę (jeżeli będzie nas tam więcej możemy robić nawet gildyjne raidy). Wszędzie indziej można biegać razem niezależnie od serwera.

A teraz grajcie! Bo do rozwinięcia gildii najbardziej potrzebujemy influence

[Dodano po 6 dniach]



Mamy emblemat!

[Dodano po 7 dniach]

I mamy Guild Stash Powrzucałam do niego trochę jedzenia dla lepszych boostów! Sporo poprawiającego Magic Find dla lepszego lootu.
Odpowiedz
Sam chętnie powrzucałbym tam trochę boosterów, bo w sumie to z nich nie korzystam. Szkoda, że darmowe konto nie ma dostępu do banku gildii. Trzeba będzie jednak kupić ten dodatek Ale to dopiero, kiedy stanieje do poziomu akceptowalnego przez moją wypłatę.
PS - Kurczę, dlaczego ja ostatnio nie mam nawet czasu, żeby włączyć komputer w celach innych niż zawodowe?
Odpowiedz
To teraz kilka poważniejszych pytań:

1. Czy gildia zamierza bawić się w dodatek i związane z tym bonusy?
2. Czy gildia ma commandera i robi jakieś wypady? Rozumiem, że przyjmujecie z innych serwerów, więc jakieś mniejsze, lokalne grupki czy główny event?
3. Czy macie już jakieś hasło i sensowny opis?
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Gildia ma 8 osób, więc jest w powijakach, ale wszystko o co pytasz na pewno pojawi się, jak tylko będzie więcej osób. Bardzo chciałabym, żeby to tak wyglądało. W tej chwili po prostu powoli kupuję kolejne upgrade'y cicho licząc, że może znajdzie się więcej osób i wtedy będziemy się rozbudowywać.

[Dodano po 10 dniach]

Będziemy mieć swoją siedzibę!





[Dodano po 43 minutach]

Jak tylko połatają bugi w upgrade'ach gildyjnych.

[Dodano po 6 godzinach]

Potrzebujemy śmiałków, którzy zechcą wyruszyć z Esme Vert i Królewskimi Lwami na ekspedycję!
Odpowiedz
Muszę najpierw sprawdzić z czym się je HoT je Póki co mam tylko ściągnięte i czeka na odpalenie. Ale jeśli taka ekspedycja to coś ciekawego to dlaczego nie?
Odpowiedz
Sama jeszcze próbuję ogarnąć to i jak.

[Dodano po dobie]

Potrzebuję przynajmniej dwóch osób do misji gildyjnych w pvp. Ktoś coś?
Odpowiedz
A macie może jakąś range dla wolnego słuchacza??? Reprezentować bym Was nie mogła, ale zawsze fajnie by było porozmawiać z kimś po polsku i powymieniać uwagi.
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Odpowiedz
Odbijałem wczoraj guild hall dla swojej macierzystej gildii, ale ogólnie można podglądać chat wszystkich gildii, do których przynależymy, więc chwilka i przełączasz się na chat tej, gdzie trwa najciekawsza dyskusja.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
W sobotę jakiś wypad gildyjny??
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Odpowiedz
Z ogromną chęcią! Ale w czwartek akurat muszę jechać do rodziców i nie wiem czy do soboty uda mi się wrócić. Ale jak mi się uda to z pewnością tak! Najpóźniej w niedzielę możemy coś zrobić. W tym tygodniu mamy dwa guild runy i jedno zwycięstwo w pvp.

Aha - wykupiłam już ekspedycję do Gilded Hollow, także możemy się także na to jakoś umawiać.
Odpowiedz
Ooo to fajnie by było w drodze wyjątku ten wypad sobotni zrobić w niedziele. Ale to tylko moje marudzenie, bo jak na złość w sobotę będę mogła być dopiero późnym wieczorem.
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Odpowiedz
No ta sobota i tak jest na razie propozycją.
Odpowiedz
← Guild Wars

Królewskie Lwy [GE] - portalowa gildia zaprasza! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...