[serial] Prokurator

Hej ktoś ogląda prokuratora?
Bardzo lubię Miłoszewskiego, ale na razie jakoś mocno mnie nie przekonał tym serwialem. Książki ma znacznie lepsze. Chętnie poznam wasze opinie. No i mam nadzieję, że z każdym odcinkiem będzie lepszy
Odpowiedz
Szczerze mówiąc, myślałem, żeby obejrzeć ten serial, ale ostatecznie wypadło mi z głowy, pewnie dlatego, że rzadko włączam telewizję, będąc przyzwyczajonym do oglądania, kiedy mi to pasuje. No i też akurat polskie seriale często zawodzą. Ale może zobaczę jakąś powtórkę
Odpowiedz
Obejrzałem chyba pierwszy odcinek, drugi w większości, na trzeci zerkałem a czwarty obejrzałem w 3/4. Liczyłem na to, że Prokurator będzie mrocznym serialem, kryminałem w rodzaju "Gliny", ale niestety przypomina raczej nieco bardziej poważnych Kryminalnych. Zdarzają się w nim jakieś żartobliwe wtręty, które sprawiają wrażenie robionych na siłę, co produkcji wcale nie pomaga.
Szkoda, bo seriale sensacyjne i kryminalne produkowane przez Telewizję Publiczną zawsze były przynajmniej dobre: wspomniany Glina, do tego Pitbull, Oficer, a z nieco starszych Esktradycja, a nawet 07 zgłoś się (poważnie - ten ostatni jest po stokroć ciekawszy od Prokuratora - gorąco polecam!). Nie wiem nawet, czy mogę mówić o zmarnowanym potencjale, bo nie wiem czy potencjał jakiś był, a w dodatku emitowano dopiero 4 odcinki. Póki co szału nie ma, ale z drugiej strony nie jest to też jakaś koszmarna szmira. Ot taki lajtowy sensacyjniak.
Odpowiedz
← Filmy/Seriale

[serial] Prokurator - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...