[serial] Prokurator - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Trzeci Kur,
Obejrzałem chyba pierwszy odcinek, drugi w większości, na trzeci zerkałem a czwarty obejrzałem w 3/4. Liczyłem na to, że Prokurator będzie mrocznym serialem, kryminałem w rodzaju "Gliny", ale niestety przypomina raczej nieco bardziej poważnych Kryminalnych. Zdarzają się w nim jakieś żartobliwe wtręty, które sprawiają wrażenie robionych na siłę, co produkcji wcale nie pomaga.
Szkoda, bo seriale sensacyjne i kryminalne produkowane przez Telewizję Publiczną zawsze były przynajmniej dobre: wspomniany Glina, do tego Pitbull, Oficer, a z nieco starszych Esktradycja, a nawet 07 zgłoś się (poważnie - ten ostatni jest po stokroć ciekawszy od Prokuratora - gorąco polecam!). Nie wiem nawet, czy mogę mówić o zmarnowanym potencjale, bo nie wiem czy potencjał jakiś był, a w dodatku emitowano dopiero 4 odcinki. Póki co szału nie ma, ale z drugiej strony nie jest to też jakaś koszmarna szmira. Ot taki lajtowy sensacyjniak.
krzyslewy,
Szczerze mówiąc, myślałem, żeby obejrzeć ten serial, ale ostatecznie wypadło mi z głowy, pewnie dlatego, że rzadko włączam telewizję, będąc przyzwyczajonym do oglądania, kiedy mi to pasuje. No i też akurat polskie seriale często zawodzą. Ale może zobaczę jakąś powtórkę
tomasz141,
Hej ktoś ogląda prokuratora?
Bardzo lubię Miłoszewskiego, ale na razie jakoś mocno mnie nie przekonał tym serwialem. Książki ma znacznie lepsze. Chętnie poznam wasze opinie. No i mam nadzieję, że z każdym odcinkiem będzie lepszy
Wczytywanie...