Star Wars: Battlefront

Cytat

Star Wars: Battlefront Trzecia odsłona rozgrywającej się w uniwersum Gwiezdnych Wojen serii strzelanin FPP, powracającej po 10 latach przerwy, w oprawie godnej konsol ósmej generacji. Po zamknięciu odpowiedzialnego za pierwsze części cyklu studia Lucas Arts, prace nad jego nową odsłoną powierzono studiu DICE L.A., utworzonemu specjalnie z myślą o grach na licencji Star Wars. Akcja tytułu przenosi nas ponownie w sam środek odwiecznej walki o panowanie nad galaktyką i pozwala opowiedzieć się po jednej ze stron konfliktu. Podczas kolejnych misji zwiedzimy szereg lokacji znanych z filmowej sagi George’a Lucasa i wykorzystamy całą gamę broni oraz pojazdów, typowych dla jej uniwersum. Oprócz rozbudowanego trybu fabularnego, w grze nie zabrakło oczywiście całego wachlarza trybów wieloosobowych, pozwalających na kooperację lub rywalizację z graczami z całego świata. Odpowiednią oprawę tytułu gwarantuje zaś zaawansowany silnik Frostbite, znany z takich produkcji jak Need for Speed: Rivals czy seria Battlefield.


Battlefield z starwarsowymi modelami. Ktoś czeka? Podobno gra właśnie zdobyła nagrodę najlepszej gry Gamescomu 2015. Czy to w ogóle coś znaczy?

Tworzę ten wątek, ponieważ gra jest trochę za bardzo poza tematyką portalu, dlatego jeżeli chcecie możecie tutaj dzielić się nowinkami z gry, wrażeniami i oczekiwaniami.

[Dodano po miesiącu]

Cytat

DICE oficjalnie potwierdziło, że w grze Star Wars: Battlefront nie znajdzie się przeglądarka serwerów. Rozgrywki sieciowe bazować mają w całości na matchmakingu, co oczywiście wywołało spore poruszenie wśród społeczności pecetowych graczy. Wielu użytkowników czuje się oszukanych i już zapowiada, że nowej produkcji DICE nie kupi.


Odpowiedz
← Gry ogólnie

Star Wars: Battlefront - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...