[TW] Two Worlds 1

Siemka. Posiadam two worlds 1 i razem z bratem chielibyśmy zagrać przez lan. Gramy na tym samym routerze, lecz niewiemy jak grać przez lan, powtarzam, że to nie jest two worlds 2 tylko two worlds 1.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik N3FIST0 dnia piątek, 31 lipca 2015, 15:06 napisał

Siemka. Posiadam two worlds 1 i razem z bratem chielibyśmy zagrać przez lan. Gramy na tym samym routerze, lecz niewiemy jak grać przez lan, powtarzam, że to nie jest two worlds 2 tylko two worlds 1.



Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Lionel dnia poniedziałek, 3 sierpnia 2015, 19:46 napisał

Nie pamiętam by była opcja LAN w tym tytule. Trzeba zalogować się na oficjalny serwer i tam stworzyć własną grę, do której mogą dołączyć inni. Można ustawić oczywiście hasło, by nikt nie przeszkadzał.


Two worlds 1 nie posiada możliwości wspólnej gry przez LAN, jedynie przez wcześniej już wspomniane oficjalne servery TEJ gry, to samo tyczy się też nowszego tytułu (Two Worlds II)

Pozdrawiam,
Two Worlds II Admin, Oskatan.
Odpowiedz
Siemka Oski, ty rotacyjny adminie ;-D (jeśli to Ty). Ech, nie skojarzysz oczywiście teraz kim jestem, czasem tak chciałbym wpaść i sobie po prostu pogadać, ale po prawie dwóch latach nie mam już sił i motywacji by w to grać - pomijając moje problemy techniczne z tą grą...
Odpowiedz
← Inne cRPGi

Two Worlds 1 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...