[DA3] Język

Powiedzcie mi, czy ja coś zepsułam przy instalacji, czy ta "gra roku", tak już po prostu ma? Język mam niby polski (chociaż nawet nie potrafię się teraz doszukać w ustawieniach, żeby się upewnić), co na standardy EA oznacza polskie napisy i angielskie głosy. Tylko tak głupio jest, bo jak towarzysze coś do mnie krzyczą, szczególnie w walce, to przez ich śmieszne akcenty nic nie rozumiem (co czasem im odkrzykują w monitor, ale chyba nie słyszą). Czy tam też powinny być napisy, czy nawet to jest tylko częściowe? Czy gdzieś da się w ogóle bawić z ustawieniami języka?
Odpowiedz
Zastanawiające bo gra powinna mieć w opcjach coś takiego jak 'spolszczenie' pełne lub częściowe. Jeżeli dobrze pamiętam to w obu przypadkach: gdy wchodziło się do opcji gry z poziomu 'menu' na pulpicie albo 'wewnątrz' samej gry, muszą być odpowiednie guziki aby zmieniać język jakim posługują się postacie w grze. A co do samych napisów to w moim przypadku pojawiały się zawsze gdy postacie wypowiadały się na jakikolwiek temat, czy to podczas dialogów czy to podczas 'biegania' po mapie.
Odpowiedz
Potwierdzam, podczas walki też powinny pojawiać się napisy, jak towarzysze drą mordki
Odpowiedz
Ta. Później zauważyłam, że w przeciwieństwie do większości gier tutaj napisy są na górze ekranu nie na dole. To w... okropnie wkurzające.
A gdzie dokładniej w opcjach znajdę opcję zmiany języka?
Odpowiedz
Poszukaj w "narzędziu konfiguracyjnym" (Domyślnie u mnie to Start -> plik z grami -> DA) powinno sie pojawić 'menu' z elfką i tam klikasz na narzędzia konfiguracyjne.
Odpowiedz
A jeżeli instalowałam przez Origina i nie mam nigdzie konfigów?
Odpowiedz
← Dragon Age

Język - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...