Woodstock 2015

Tej, wiara!
Kto jedzie na Woodstock tegoryoczny i chciałby wziąć mnie do auta lub jako kompana do pociągu? Moja grupa podróżnicza nieco nawaliła, więc jestemzmuszony jechać samotnie ;(. Zapewniam dużo gadulstwa, uśmiechu i ogólnie fun. Więc jest ktoś chętny?

Acha, interesuje mnie wyjazd z Poznania . Najlepiej środa/czwartek.
Odpowiedz
A wiesz, że nawet dzisiaj rozmawialiśmy, czy by nie pojechać? Ale raczej nam się nie uda.
Odpowiedz
W ogóle nie pojadę. Chyba do środy uda mi się zebrać dość brudu, żeby pojechać z własnym.
Odpowiedz
Ja się wybieram, ale już jutro, pociągiem z Krakowa o 18. W Poznaniu będzie ok. godziny 2.35, więc jakby ci się chciało wyruszyć tak wcześnie, możemy spróbować się znaleźć
Edycja: Tfu! Pomylił ja! W ogóle nie jedzie przez Poznań, z Poznania inny jedzie Nie wiem, jak ja to sprawdzałem. No, już i tak nieistotne..

„Była to naprawdę całkiem sympatyczna dziewczyna, nawet jeśli jej łono zostało najwyraźniej zaplanowane dla osoby o dwie stopy wyższej. Ale nie była Nią*.

*Profesor nadzwyczajny gramatyki i jej stosowania poprawiłby pewnie to zdanie na «okazało się, że ona to nie ona», na co profesor logiki zakrztusiłby się drinkiem.” - Terry Pratchett, Niewidoczni akademicy

Odpowiedz
Mega wcześnie, zioom ;D. Ja to porzebuję snu dla urody, bo inaczej straszę. W ogóle podziwiam ludzi, którym się chce jechać tyle godzin. Ja to wymiękam w samochodzie po 3h.

[Dodano po 22 godzinach]

Okay, małe zmiany.
Transport jest i tak się składa, że mamy dwa wolne miejsca w aucie. Wyjazd z Poznania w czwartek w godzinach rannych. Nie przepóścicie okazji jazdy ze mną na ten piękny festiwal swawoli!

[Dodano po 13 dniach]

To może przekształcę ten temat w bardziej ogólnikowy. Czy ktokolwiek z was kiedykolwiek był na tym festiwalu? Jak wrażenia? Jakie opinie?

To moje 3 podejście i na razie nie żałowałem decyzji. Klimat świetny, ludzie ciekawi, muzyka wyborna, inspirujące warsztaty. No i polecam iść na tany do Kryszny.
Odpowiedz
← Karczma

Woodstock 2015 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...