!!!KALENDARZ LoTR!!!

Nie za bardzo wiedziałem gdzie to umieścić ale w końcu zdecydowałem sie na OT.

Znalazłem sobie w zakamarkach sieci pewną niesamowitą rzecz. A mianowicie zbiór kalendarzy z Władcą Pierścien z lat 1975-2001!! Jak dla mnie po prostu bomba. Zbiór rysuneczków prawie z przed 30 lat. Wrażenie robi niesamowite. Ukazuje zupełnie inne oblicze Dzieła papcia Tolkiena. Mi po prostu szczęka opadła jak to zobaczyłem. Miło zobaczyć coś znajomego z innej niż holywoodzkiej perspektywy. Mimo iż część obrazków może śmieszyć uważam, że każdy fan Tolkiena powinien a nawet musi to zobaczyć.


Pakiei z nalazłem w sieci ed2k. Zajmuje on ok.30mb. Jak admin albo ktoś z grupy trzymającej władze sie zgodzi to umieszcze sume kontrolną umożliwiającą ściągnięcie.

EDIT

Chce zauważyć, ze rysunki są różnych grafików i reprezentują bardzo różne style i podejścia do tematu więc próbka którą zamieściłem jest neiwspółmierna do ogółu. One są po prostu zarąbiste. Nawet JA nie wiem co powiedzieć!

EDIT2

No żesz w morde elfa, poezja po prostu. Dopiero teraz widze skąd pan Peter Jackson brał inspiracje.
Odpowiedz
nom rys. piekny, ale te hobbity troche niedorobione 8) takie jaskrawocukierkowate :roll:
Odpowiedz
Jakbym widział Faramira z filmu Jackson'a . Rzeczywiście musiał się wzorować na tych rysunkach. Zarzuć no jeszcze jakimś (może być z Gimlim ), albo podaj linka.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Coś z Legolasem.

Faramir fajny (najbardziej lubię go z LotR), zupełnie jak z filmu.

Siostra oszalałaby gdyby miała taki kalendarz. Maniaczka z niej.
Odpowiedz
Obejrzałem wczoraj wszystkie te rysunki i stwierdzam, że pan Reżyser się nie wysilił za bardzo. Wrzucam jeszcze pare rysunków. Prezentują one pare znanych motywów z filmu i rózne style. Wybaczcie modemowcy ale troche one zajmują : (>. Starałem sie wybierać te mniejsze...

A co do linka.... Jak już mówiłem nie moge go podać, bo cały pakiecik znalazłem w ed2k (mówiąc po polsku w eMule'u). Podam najwyzej sumke kontrolną (abyście mogle sobie pościągać) jak uzyskam zgode kogoś z "góry". : )>

==========================================================

EDIT

Uzyskałem zgodę od naszego anioła (stróża) forumowego.
Oto sumka kontrolna:

ed2k://|file|LOtR.rar|31822117|56fac2f4d1270f4482e51ef8b6ed8855|/

Polecam serwer Razorback2. Mimo to potzreba spooooro cierpliwośći.

Jeśli ktoś nie wie co i jak do słać PM albo GG.
Odpowiedz
← Inne

!!!KALENDARZ LoTR!!! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...