[Serial] Naruto

Chciałem tu poruszyć bardzo ważną kwestie, a mianowicie. Kto z was ogląda Naruto? Nie chodzi mi o to G***o pokazywane na kanałach dla dzieci, ale o wspaniałą pełną wersje.
Mnie wciągnęła w Naruta kumpela. Kiedy obejrzałem pierwszą serie bez chwili zastanowienia zawołałem od niej resztę. Kiedy obejrzałem kolejne dwadzieścia pięć odcinków szukam okazji jak zostać sam na sam z TV na cały dzień by obejrzeć kolejne(u mnie w domu jak są wszyscy nie da się spokojnie niczego pooglądać, bo się ciągle kręcą i niezwykle wkurzający)
A jak było z wami jakie są wasze ulubione postaci? Bo jak dla mnie najlepszy jest tytułowy Naruto i Hinata Powody podam później.
Odpowiedz
Może napiszesz trochę więcej
Pierwszy post jest mój więc dokończę swoją wypowiedź.
Naruto na początku postać nie za bardzo mi się spodobała, ale po pewnym czasie jak zobaczyłem, że chłopak zaczyna myśleć nad tym co robi zacząłem go lubić.
Później jest Hinata. Niech pomyśle ją lubię za to, że próbuje coś zmienić chociaż jest bardzo nieśmiała walczy jakoś o swoje i chce innym pokazać, że jest coś warta.

Sasek jakoś mi tak nie podchodzi. Koleś z klanu Uchiha który chce zemścić się na swoim bracie.
Natomiast Kakashi jest ciekawą postacią zawsze spóźniony i zamaskowany. Dodatkowo chciałbym się dowiedzieć skąd skubany wziął sharingana.
Postać na Fae - Tomiji
Odpowiedz
Lubię obydwu, bo nie są jakoś krystalicznie dobrzy. Najbardziej co mnie wnerwia, to rycersko szlachetni bohaterowie. Pfuj!
Odpowiedz

Cytat

Lubię obydwu, bo nie są jakoś krystalicznie dobrzy.

Fakt, jeśli coś takiego istnieje to są krystalicznie źli, głównie chodzi mi o Sasuke. Ja najbardziej lubię Deidare : sztuka to bum (no może trochę jeszcze Peina i Konan). Chociaż już chyba przestałem oglądać Naruto.

Cytat

Dodatkowo chciałbym się dowiedzieć skąd skubany wziął sharingana.

Od swojego byłego kumpla z zespołu (który umarł) Tobiego.

Cytat

Sasek jakoś mi tak nie podchodzi. Koleś z klanu Uchiha który chce zemścić się na swoim bracie.

Mi też koleś chce odrodzić klan i przy tym chce wymordować połowę żyjącego klanu .
P.S. żeby nie było nie jestem maniakiem Naruto.
Odpowiedz
← Filmy/Seriale

[Serial] Naruto - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...