[KotOR I] Jak pokonać Darth Bandon'a?

Proszę o sugestie pomysły !!! Mam problem - próbuje pokonać mrocznego jedi przy wyjściu z akademii sithów. Próbowałem już różnych sposobów z różnymi członkami drużyny i nadal nic. A jak wyście go pokonali ??
Pracuj ciężko a będziesz ... kaleką !!!
zgaduje że chodzi ci o Korriban, lecz mroczny Jedi przy wyjściu z akademii? nie przypominam sobie a grę przeszedłem 5razy... Chyba że chodzi ci o wejście do doliny mrocznych lordów... Jeżeli poleciałeś tam jako na 3 planetę, to jest tam Darth Bandon(czy jakoś tak) z dwoma pomocnikami... Najlepej iść tam trójką Jedi, nie możesz wziąć Bastili ale możesz Juhani(pod warunkiem że jej nie zabiłeś) i Jolle(Jeżeli byłeś już na Kashyyk). Jeżeli nie dasz rady to po prostu leć na jakąś inną planetę na której jeszcze nie byłeś, zdobądź dużo PD i wróć tam jeszcze silniejszy. Albo po prostu biegaj po dolinie i rzucaj w niego granatami albo zaopatrz się w dużo pakietów leczniczych i używaj ich gdy stracisz trochę życia.
Jacie ... no to trochę spaliłem bo ta Juhani zabiłem Rzeczywiście chyba będę musiał trochę PD wbić. Mam w sumie 8/9 kompanów - juz więcej nie będę miał ?? A ty zbyl2 jak go pokonałeś - za pierwszym razem ??
Pracuj ciężko a będziesz ... kaleką !!!
Masz problem z Bandonem?Musisz mieć niski lvl,bo ja rozwaliłem go bez problemu.Zawsze gram po jasnej stronie więc mam już wypracowanych kilka technik.Najłatwiej mi było z trzema jedi(jolee,juhani,którą ty zabiłeś no i ja)wtedy wykorzystałem takie moce jak:pole zastoju,pchnięcie mocą(te na najwyrzszym poziomie)i szybkość rycerza, ale ty chyba grasz po ciemnej bo zaciepałeś Juhani,więc nie wiem pioruny,duszenie coś z tych mocy,jak nie to granaty,tarcze energetyczne do poprawienia ochrony.W ostateczności nabij PD na innej planecie
Three Rings for the Elven-kings under the sky,
Seven for the Dwarf-lords in their halls of stone,
Nine for Mortal Men doomed to die,
One for the Dark Lord on his dark throne
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
One Ring to rule them all, One Ring to find them,
One Ring to bring them all and in the darkness bind them
In the Land of Mordor where the Shadows lie.

Użytkownik Simon dnia czw, 28 cze 2007 - 12:33 napisał

Mam w sumie 8/9 kompanów - juz więcej nie będę miał ?? A ty  zbyl2  jak go pokonałeś - za pierwszym razem ??

[post="71879"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]nie, nie będziesz miał. Jak ja grałem po DS to też zabiłem Juhani, myślałem że ktoś się przyłączy zamiast niej - a tu pozostało puste miejsce zamiast niej Nie ma to jak KOTOR2 tam po jasnej przyłącza się ktoś inny a po ciemnej ktoś inny... Wracając do tematu: Zabrałem Jolle i Juhani i nie miałem kłopotów, ale tobie mogę dać jedną rade: otóż jeśli masz moc rzut mieczem świetlnym to możesz biegać i w niego rzucać, to dobry sposób na silnych wrogów. Możesz go też opychać mocą to wtedy przez chwile nie będzie mógł się ruszyć... ale to może nie podziałać bo pewnie ma odporność na moc... Po prostu prubój dalej aż w końcu się uda.
To może tak: ja mam lvl 14 i jestem po ciemnej stronie, z mocy to mam śmierć, pioruny(na 2 poziomie), wysysanie życia (poziom 1) i leczenie (tyle że ono mi zżera strasznie dużo many ) chyba polecę na inną planetę potrenować ale jaką - gdzie może być najlepszy exp ??
Pracuj ciężko a będziesz ... kaleką !!!
14lvl na 3 planecie? Słabiutko.. Ja na 3 planecie (leciałem w kolejności: Tatoine, Kashyyk, Korriban) miałem 17lvl. Co do PD: najlepiej chodź po rużnych planetach i wykonuj qesty poboczne. Rozmawiaj z każdym kogo spotkasz. Wykonuj qesty swoich towarzyszy jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. Dużo rozmawiaj z kim się da, tak najkrócej można to powiedzieć.
Aha OK ... szczerze mówiąc to nie zwracałem szczególnej uwagi na qesty poboczne i za to można dostać dużo expa ?? (bo do 17 to trochę jest ...)
Pracuj ciężko a będziesz ... kaleką !!!
tak, za qesty poboczne można zdobyć najwięcej expa.

p.s. Z tego co pamiętam to na Korriban jest pewien bug pozwalający nabijać expa w nieskończoność (lecz ja nie popieram takich metod, wole zdobyć expa uczciwie) otóż musisz zacząć rozmowę z Yuthurą i pytać ją o kodeks sithów, możesz tak robić w nieskończoność a za każdym razem gdy ona ci powie o kodeksie dostajesz 250PD.
HeHeHe ... dzięki za liczne podpowiedzi Ja też wolę najpierw pozbierać expa z różnych qestów - wtedy mam wiesze dowartościowanie, że przechodziłem grę bez różnych pomocy ... ale dzięki

[Dodano po chwili]

Do "zbyl2" ("razor'a" w sumie też ): Posłuchałem tu twoich porad i poleciałem wbijać exp na inne planety. Tak doleciałem do Manaan, gdzie odkryłem mapę do tej gwiezdnej kuźni. Oczywiście wbiłem lvl-e i wychodząc z "pod wody" spotkałem tego mrocznego Jedi (Darth Bandon) i pokonałem go za pierwszym podejściem (wtedy walczyłem z: Bastilą i Jolee)
Pracuj ciężko a będziesz ... kaleką !!!
hhhhmmmmmm...... to też fakt!!!! Przecież on się pojawia na 3 planecie, a w tym wypadku 3 planetą było Mannan... Podejrzewałem że może się tak stać, lecz nie byłem pewny w końcu jak się dostałeś do akademii powinno za 3 planete ci uznać Korriban... W każdym razie dobrze jest (chyba ) Więc teraz stanie się najciekawsza rzecz w całej grze, nie powiem ci co rzeby nie zdradzić fabuły... Mówie ci biegnij grać naprawdę się opłaca...
← Inne cRPGi
Wczytywanie...