[TW] Klasy

Która klasa waszym zdaniem jest najlepsza i dlaczego?

Moja ulubiona klasa to złodziej ponieważ jest ona wyspecjalizowana w zabójstwach, a ja uwielbiam zabójstwa.
☻/
/▌
/ \
BOB!
Odpowiedz
Klasy nie istnieją jako takie w TW trzeba wspomnieć na początku Ale jeśli chodzi, o ogólny rozwój postaci to wojownik z bronią dwuręczną, silnie rozwinięta "Silna dłoń" i "Zabójczy piruet", szkolony w magii ognia(mistrz). A jeśli chodzi o multiplayer to nie miałem jeszcze okazji zagrać. Może za kilka dni jak wreszcie routera skombinuję

EDIT: Bo zadaje duże obrażenia.
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
Dobra to ja też sprecyzuję:

Złodziej z dwoma sztyletami wyspecjalizowany w skradaniu się, bardzo rozwinięte Podłe sztuczki, Złamanie miecza i szkolony u magów powietrza


P.S. Łowco przeczytaj jeszcze raz moją pierwszą część poprzedniego posta:
"Która klasa waszym zdaniem jest najlepsza i dlaczego"
☻/
/▌
/ \
BOB!
Odpowiedz
Mam pytanie czy można się szkolić tylko w jednym kierunku magi i walki?? Bo niby jest opisane że można w wielu kierunkach, czy jak bym chciał się szkolić w posługiwaniu mieczem, łukiem, nożem i wszystkimi rodzajami magi to możliwe?? Pytam bo nie mam tej gry ale poważnie się zastanawiam nad jej kupnem.
Odpowiedz
Jeśli grałeś w Gothica to powiem: tak da się na mniej więcej takich samych zasadach. To znaczy, dopóki pkt nauki dopóty rozwijanie czego tylko chcesz.

Ale takie wszechstronne wykształcenie powinno być raczej nieopłacalne. Każdy z pięciu rodzajów magii na maksa rozwinięty pochłania 75 pkt czyli sporo lvl lepiej wyszkolić się w jednym czy dwóch, ale dobrze.

No i jest dobry system ze zbrojami. W niektórych nie można pływać, a w innych strzelać z łuku czy walczyć dwoma broniami. Więc uwzględnij to. Zastanów się czy chcesz wojownika na szybkość, na siłę czy łucznika, bo połączenie zmusi cię do używania lekkich zbrój (co osłabi obronę przydatną w walce wręcz). Nie mówiąc już o zapchanym ekwipunku. Ja muszę mieć jedna broń sieczną, jedną obuchową i jedną kłującą. Nie mam miejsca na inne głupoty typu łuk.

No i jeszcze pamiętaj, że trzeba znaleźć odpowiednich trenerów (niedługo na Gameexe pojawi się spis, wyprzedzający pozostałe spisy o DWÓCH! trenerów )
Odpowiedz
Wojownik z bronią dwuręczną, mistrz magii ognia i wysoki lvl kamiennej skóry.
Odpowiedz
Każdy z pięciu rodzajów magii na maksa rozwinięty pochłania 75 pkt czyli sporo lvl

jasne ja mam mistrzowski poziom ziemi i na pewno nie wydałem w to więcej niż 55 pkt
Odpowiedz
Hmm nie? Nie pamiętam jak do tego doszedłem ale wtedy wydawało mi się to oczywiste : P Zaraz pomyślę.
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
← Inne cRPGi

Klasy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...