[Agenci T.A.R.C.Z.Y.] Recenzja

Zapraszamy do zapoznania się z recenzją filmu "Agenci T.A.R.C.Z.Y."!

Po „Daredevilu” usilnie poszukiwałem nowego serialu – najlepiej czegoś w klimatach superbohaterów. Padło na „The Flash”, ale dotychczas wyemitowane odcinki zostały przeze mnie dość szybko obejrzane (swoją drogą warto, z epizodu na epizod jest coraz lepiej). W ten magiczny sposób powróciłem do niesławnych „Agentów T.A.R.C.Z.Y.”. Produkcja, skupiająca się na perypetiach drużyny Coulsona, wcześniej mnie rozczarowała. Pierwszy sezon był nudnym proceduralem (czyli opowiadał o niezwiązanych ze sobą sprawach) z papierowymi bohaterami, który odrzucił od siebie wielu widzów. Sytuacja uległa zmianie gdzieś w połowie serii, jakby twórcy zdali sobie sprawę, że tracą widownię. Przełomowy moment stanowiła historia prowadzona równolegle do wydarzeń z „Kapitana Ameryki: Zimowego Żołnierza”. Scenarzyści przysolili zwrotami akcji, a fani byli z tego powodu ukontentowani. Przyznam jednak, że mnie wciąż czegoś brakowało, więc sezonu nie dokończyłem. Powrót rozpocząłem od nowej serii. Jest lepiej? ... Czytaj dalej!

Komentuj, dyskutuj, dziel się z innymi swoim zdaniem!

Odpowiedz
← Artykuły

[Agenci T.A.R.C.Z.Y.] Recenzja - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...