[Diablo] Problem z uruchomieniem Diablo II

Cześć . Mam problem z uruchomieniem Diablo II . Wyskakuje mi coś takiego jak widzicie w załączniku . Gre mam oryginalną i niewiem co jest grane ... POMÓŻCIE ! ! !
  • 20060414154812.jpg
TYLKO RUCH CHORZóW !
Odpowiedz
wgraj grę od nowa to powinno pomóc
Odpowiedz
Witam mam problem z diablo 2 ściągnołem i zainstalowałem przez obrazy płyt lecz nie moglem uruchomić na obrazie wiec skopiowałem pliki z płyty do folderu żebym mógł grac bez płyty lecz dalej nic gra się w ogóle nie uruchamia nie wyskakuje żaden komunikat. Może mi ktoś pomóc??
Odpowiedz
Rozumiem że posiadasz piracką wersję?

Jaki windows?
"I Self Lord And Master"
Odpowiedz

Cytat

Na forum zabronione jest:

1. Publikowanie pytań dotyczących cracków, seriali, keygenów do gier, sposobów omijania zabezpieczeń w grach oraz o adresy stron/portali/serwerów, z których można pobrać nielegalne oprogramowanie.


Mówiąc krócej - piratom nie pomagamy. Kup oryginał - to jedyne rozwiązanie.
It can’t be outmatched
Odpowiedz
Prawdopodobieństwo jest śladowe, jednakowoż istnieje szansa na to że obrazy płyt zostały zrobione legalnie z legalnej kopii gry. Dlatego wpierw zapytałem czy to pirat.

Gdyby jednak to był oryginał to problem ten byłby bardzo ciekawy i trudny. Jeśli jednak jak założono jest to piracka wersja problem jest trywialny.

"I Self Lord And Master"
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Titanium dnia niedziela, 24 czerwca 2007, 08:30 napisał

Cześć . Mam problem z uruchomieniem Diablo II . Wyskakuje mi coś takiego jak widzicie w załączniku . Gre mam oryginalną i niewiem co jest grane ... POMÓŻCIE ! ! !Jest jeszcze inna opcja. Uruchom grę w oknie
Odpowiedz
mam to samo wyskakuje ten blad i do tego jak gra sie odpala to jest w lewym gornym rogo kwadrat 1mm x 1mm i czarne tlo i sie nie uruchamia co zrobic?? instalowalem kilka razy
Odpowiedz
← Inne cRPGi

Problem z uruchomieniem Diablo II - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...