GoldEr'thing

Cześć,

Mam na imię Damian i mam 18 y/o. W maju bieżącego roku będzie już 19. Grami interesuję się od dawna, chyba nawet dłużej niż muzyką, z którą chciałbym związać swoją przyszłość (a może zwiążę jeszcze z grami?). O Game.exe dowiedziałem się z konkursu, który portal zorganizował. Z powodu, że roleplay to moje top 1 i tego, że forum najpopularniejszego portalu o grach wideo w Polsce to istny burdel, postanowiłem znaleźć gdzieś swoje miejsce pod foruming (lubię to słowo), no i przypomniałem sobie o gexe.pl. I taka sobie kul historia tego, jak się tutaj znalazłem. Jeśli mi się tutaj spodoba i zostanę na dłużej, może odświeżę ten temat i wzbogacę go o więcej tekstu. Tymczasem myślę sobie o dołączeniu do redakcji, ale będzie lepiej, jeśli najpierw się zaaklimatyzuję.
Odpowiedz
Coż. Witamy na pokładzie, życzymy miłego forumingu (serio, takie słowo jest w użyciu?) i owocnej aklimatyzacji. Może nie powinnam pytać, ale o jakim forum pisałeś?
Odpowiedz
Nie wiem czy jest w użyciu, wymyśliłem je sobie, więc jest(em) . Zaś ja nie wiem czy powinienem odpowiadać, ale chodzi o GRY-,,OffLine'' Niby regulamin mają, niby piętnują złe zachowania, ale wychodzi na to, że nadal najwięcej tam wzajemnej awersji i prowokacji. Wolałbym takich rzeczy unikać, żeby mi się to czasem nie udzieliło. Generalnie panuje tam kiepskie zorganizowanie. Zrezygnowałem tylko z ich forumka, dla którego znalazłem alternatywę - właśnie gexe.pl.
Odpowiedz
Cześć. Mam nadzieję, że będziesz się u nas bawił lepiej niż tam.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Witaj! Życzymy dobrej zabawy! Moje pytanie: skąd jesteś?
Odpowiedz
Z Krypty, przecież widać

Także gorąco witam. Życzę pozytywnych wrażeń i dobrej zabawy razem z Game Exe
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Matthias Circello dnia niedziela, 12 kwietnia 2015, 20:49 napisał

Cześć. Mam nadzieję, że będziesz się u nas bawił lepiej niż tam.


Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Tokar dnia niedziela, 12 kwietnia 2015, 22:00 napisał

Także gorąco witam. Życzę pozytywnych wrażeń i dobrej zabawy razem z Game Exe


Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Vitanee dnia niedziela, 12 kwietnia 2015, 21:57 napisał

Witaj! Życzymy dobrej zabawy!


Oj, będę się dobrze bawić. Na pewno. Dzięki!

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Vitanee dnia niedziela, 12 kwietnia 2015, 21:57 napisał

skąd jesteś?



Z Dąbrowy Górniczej.
Odpowiedz
Jakiś młody!!!

1. To jakie są Twoje ulubiony gry??
2. Grasz na jakimś instrumencie muzycznym? Czy może śpiewasz? Tak pytam a pro po muzyki.
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Odpowiedz
Niby młody, ale każde następne urodziny bardziej smucą niż cieszą.

1. Największą przyjemność sprawiają mi gry z post-apokaliptycznym światem. Głównie za sprawą tego, że kiedy ludzie walczą o przetrwanie, wyraźnie nakreśla się ich natura. Ta autentyczność w obliczu zagrożenia zawsze mi imponowała, stąd między innymi zamiłowanie do serii Fallout. Polubiłem też S.T.A.L.K.E.Ra, choć jeśli o niego chodzi, to zagrałem tylko w Czyste Niebo i to w ramach piaskownicy z modem The Faction War. Oczywiście był też płacz przy The Last of Us z dodatkiem. Z ulubionych myślę, że podrzucę jeszcze jeden tytuł - Project Zomboid, który jest w przygotowaniu i nie mogę doczekać się dodania zaawansowanych NPC. Tak czy siak jest tego naprawdę sporo, bo Scrollsy, Grand Theft Auto i resztę lubię, ale moim top 1 to zawsze będzie post-apo z elementami RPG.

2. Wokal. Tylko że to brzmi zbyt górnolotnie przy tym, co faktycznie robię.
Odpowiedz
← Użytkownicy

GoldEr'thing - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...