[Filmy] Nowy Spider-Man nastolatkiem!


Miał być dorosły facet, który już ma za sobą pierwsze przygody w kostiumie, szkolne sprawy i miłości. Miał. Kevin Feige uznał jednak, że nowy Spider-Man będzie znacznie młodszy. Ma mieć około 15-16 lat, co jest jeszcze niższym progiem niż w "niesamowitych" odsłonach Pajęczaka. Jak Wam się podoba ta decyzja?

spider-man class="lbox">spider-man

Oczywiście, w jakim wieku będzie aktor, to jeszcze nie wiemy. Feige wyjawił, że niektóre jego ulubione przygody Spider-Mana rozgrywają się w liceum, więc chciałby je pokazać widzom. Co więcej bohater bardzo różniłby się od pozostałych herosów Marvela, dojrzalszych i starszych. Twórcy mają przedstawić jego wyjątkowość, a potem dopiero umieścić go obok reszty postaci.

Dobra wiadomość – nie będzie długiego wstępu wyjaśniającego, w jakiż to sposób Peter Parker stał się Spider-Manem. Gdy go zobaczymy na ekranie, on już będzie aktywny w Nowym Jorku, przywdziewając kostium własnej roboty. Dyrektor Marvela uznał, że skoro początki Pajęczaka widziane były dwukrotnie, to nie ma sensu pokazywać ich po raz trzeci. Rzekomo nowy Spidey będzie bardziej klasyczny, a jego kostium – zupełnie inny od widzianych dotychczas – już jest gotowy i czeka na aktora.

spider-man class="lbox">spider-man

W przyszłości Feige zamierza pokazać Milesa Morales, który również przywdział kostium Pajęczaka w komiksach. Z pozostałych informacji – dyrektor zapewnia, że Spider-Man będzie zabawny i dowcipny. Nie powinien więc im wyjść żaden sztywniak jak w pierwszych ekranizacjach. Czekamy na efekty! Spider-Man prawdopodobnie pokaże się w "Captain America: Civil War". Dostanie też własny film – jego premiera zaplanowana jest na 28 lipca 2017 roku.

Odpowiedz
Trochę zaczynam się gubić w tych wszystkich doniesieniach. Czy to znaczy, że "niesamowity" Spider-Man nie będzie kończony, ale za to przeniesiemy akcję jeszcze wcześniej i zaczniemy od nowa? No bohater na pewno będzie różnił się od pozostałych, bo w przerwach między ratowaniem świata będzie musiał znaleźć czas na zadania domowe i klasówkę z matematyki. Czy tylko według mnie to zaczyna być strasznie głupawe?
Odpowiedz
@Audrey
Poniekąd Parker został Spider-Manem w wieku 15 lat, więc taki obrót spraw jak najbardziej pasuje. W końcu ujrzymy Petera jako nastolatka, który musi zapanować nad swymi mocami i pogodzić się ze śmiercią wujka. Jak dla mnie jest to świetna koncepcja, bo przejadły mi się już te wszystkie jego początki...
Odpowiedz
Ech, zamiast robić kilka wersji tego samego filmu, powinni skupić się na jednej serii. -_-

3 zupełnie różne filmy o tym samym bohaterze, czy Marvel dobrze się czuję. Co oni odwalają teraz, to głowa mała. Ciągle jakieś remaki filmów.
Odpowiedz
@Setillos no właśnie chodzi mi o to, że "The Amazing Spider-Man" miał być o początkach, więc czy nie powinni doprowadzić tego do końca, a nie zaczynać kolejną historię znowu o początkach tego bohatera? To tak, jakby ciągle mówić: a wiecie co, jednak nam nie wyszło, zaczniemy od nowa i zobaczymy...
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Trzeci Kur dnia niedziela, 12 kwietnia 2015, 14:13 napisał

"Cywilnej wojnie" czy "Wojnie domowej"? ;p


To się nazywa tłumaczenie dosłowne w moim wykonaniu. Już jest zmienione na oryginalny tytuł

Co do nowych początków Spider-Mana - osobiście jestem za, chociaż myślałem, że dadzą 25-30 latka, który komponowałby się z resztą superbohaterów. Niemniej i tak zrobienie nowego początku uważam za dobry pomysł, bo "niesamowite" odsłony szły w kierunku love story - szczególnie druga część, która już mi się tak nie podobała jak pierwsza.

@Audrey Miejmy nadzieję, że tym razem nie będzie kolejnego zawieszenia serii i robienia od nowa Nadzieja jest duża, ponieważ za film bierze się Disney i Marvel (wcześniej robiło Sony). Poza tym skoro wrzucą Spideya to wspólnego uniwersum (ma wystąpić z Kapitanem Ameryką), to już z tej wersji postaci raczej nie zrezygnują. Jeśli chodzi o wiek - może być ciekawie. Grałem w LEGO Marvel i tam urzekły mnie utarczki Iron Mana ze Spider-Manem - pierwszy egocentryk i playboy, drugi to nastolatek ze szkolnymi problemami. To wyglądało super
Odpowiedz
← Nowości

[Filmy] Nowy Spider-Man nastolatkiem! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...