[BGII] Wasze ulubione profesje magów

Mam pytanie. W Baldur`s Gate 2 występują magowie specjaliści(ale nowość, no nie? ).
Moi najbardziej lubiani to:
-nekromanta(chociaż te iluzje to wielki minus)
-mistrz przywołań
-mistrz odrzuceń

A wasi...?
Kto chce żyć wiecznie, niech idzie za mną i mi służy!

"Przywołuję Cienie Nocy,
Pod Mym berłem drży Magia Ciemności,
Wojna mym żywiołem.
Wojownicy bez dusz na me rozkazy,
Wolność to tylko wspomnienie,
Bo prawdziwa siła leży w umyśle!"

http://faerun.com.pl/sign_3400.png" alt="" />
Odpowiedz
Gnom-iluzjonista bo ma 19 inteligencji.
Odpowiedz
Ja zawsze biorę ogólnego, a potem podczas gry dopasowywuję go sobie według swoich potrzeb

Odpowiedz
Dziki Mag

On jest najlepszy. Tylko trzeba mu w zaklęciach 1 poziomu wszystko wypełnić lekkomyślnym zaklęcie nahalla.

Wtedy jest GIT
Odpowiedz
Jest to na pewno ciekawa postać, ale jak nią grałem to raczej miałem negatywne efekty niż pozytywne. Trzeba się po prostu do tej postaci przyzwyczaić.
Odpowiedz
Jeśli używasz tej postaci to powinna mieć ona Tarcze chaosu i przed walką na siebie rzucać...
Odpowiedz
Jakbym nie wiedział. Ale to i tak nie zawsze pomaga.
Odpowiedz
Więc jak widać nikt nie wie czy w owym modzie jest dziki mag i proszę Cię Krezysztof o nie zmienianie tematu w moim temacie. Z góry dziękuję i proszę o ponowne rozpatryfanie swoich ulubionych profesji magów.
Kto chce żyć wiecznie, niech idzie za mną i mi służy!

"Przywołuję Cienie Nocy,
Pod Mym berłem drży Magia Ciemności,
Wojna mym żywiołem.
Wojownicy bez dusz na me rozkazy,
Wolność to tylko wspomnienie,
Bo prawdziwa siła leży w umyśle!"

http://faerun.com.pl/sign_3400.png" alt="" />
Odpowiedz
Ja miałem odpychacza. Magia odrzuceń była całkiem ciekawa no i zawsze byłem pod ochroną dość mocnych czarów Minusem był chyba brak iluzji i jeszcze jakiejś magii.
Postać na Fae - Tomiji
Odpowiedz
CO TY DAJESZ?
Jaki odpychacz nie znam odpychacz najwyżej Mag odrzucania.
Mag odrzucania mógł korzystać z iluzji ale nie z magie przywołań(chyba )
Odpowiedz
Odpychanie to inna nazwa odrzucania. Proszę nie wprowadzać niemiłej atmosfery nie będąc pewnym swojej racji. Ja najbardziej polubiłem Dzikiego Maga oraz Mistrza Inwokacji. Mój mag był nastawiony na zaklęcia ofensywne, Plugawe Uwiądy, Zabójcze chmury, Magiczne Pociski itd.
Odpowiedz
Przepraszam za błąd. Rzeczywiście wczoraj zainstalowałem Baldurka II i zauważyłem swój błąd. Nie mogę używać magii przemian, ale nie ma na co tak narzekać
Postać na Fae - Tomiji
Odpowiedz
Najlepszy mag??

Czarownik, ponieważ pomimo że mniej czarów może zapamiętać to nie trzeba w księdze zapamiętywać czarów i rzucić możesz każdy czar.
Odpowiedz

Użytkownik Kelnozz Rrostarr dnia nie, 19 sie 2007 - 15:58 napisał

Najlepszy mag??

Czarownik, ponieważ pomimo że mniej czarów może zapamiętać to nie trzeba w księdze zapamiętywać czarów i rzucić możesz każdy czar.

[post="79809"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Szkoda tylko, że w BG I nie było tej profesji. Także importując swojego maga z jedynki czarownika niestety wziąć nie można.

Też korzystam z dzikiego. Tarcza chaosu pomaga, ale jak słusznie zauważył DeBe nie zawsze. Nie ma to jak krowa na polu bitwy, sztuka złota czy jakiś kamień zamiast dajmy na to przyspieszenia . A tak poza tym, to chyba najmniej ta profesja różni się od ogólnej, bo jeśli dobrze pamiętam nie posiadała szkoły zakazanej. Czy jednak jest najlepsza śmiem wątpić. Na pewno jest... klimatyczna .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
← Baldur's Gate

Wasze ulubione profesje magów - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...