Długość rozgrywki - opinie

Czy ja dobrze rozumiem Noire i krzyślewy że wy już skończyliście tę grę :O?
Odpowiedz
Krzyslewy nie, ale ja tak

I właśnie się dokopałam, że każdy towarzysz ma odmienne zakończenia, choć niekoniecznie zależy to od tego, jak wykona się ich questa, ale czy w ogóle się to zrobi
Odpowiedz
Loooool :O

A tak z ciekawości, ile godzin Ci zajęło Pantero ?
Odpowiedz
Niewiele ponad 40 godzin, chyba
Odpowiedz
Uhm... to chyba ja gram jednak za wolno Mam za sobą 10 h i przelazłem 3 lokacje poboczne od pierwszej wioski
Odpowiedz
Wszystko zależy od stylu rozgrywki Myślę, że gra jest spokojnie na 40-60 godzin. Ja zaczynam ostatni rozdział i nie ruszyłem jeszcze tych 15-poziomowych podziemi, a mam na liczniku już 35 godzin
Odpowiedz
Chociaż szczerze mówiąc spodziewałem się setki lekką ręką :<
Odpowiedz
Nie przesadzajmy. Około 50 godzin to bardzo dużo jak na grę. Jeszcze dwa-trzy lata temu ludzie narzekali, że te cRPGi współczesne takie krótkie i kiedyś to był "Baldur's Gate" z tymi swoimi 60 godzinami! Teraz już nie pasuje i chciałoby się 100 h. Nie dogodzisz, no
Odpowiedz
Nie no Tokar nie mów mi, że BG II oferował 60 godzin. Nie uwierzę! :3
Odpowiedz
Piszę tutaj o "Baldur's Gate I" Jak będzie "Pillars of Eternity II" to wtedy pogadamy. Zresztą, powtórzę, że to naprawdę dużo godzin rozrywki jak za taką cenę
Odpowiedz
Też nie uważam, że wynik jest zły. Nie tak dawno grałem przecież w "South Park: Kijek prawdy" tego samego studia i gra starczyła, z tego co pamiętam, na jakieś 12 h (choć rozgrywka była miodna ). W podobnym czasie zaliczyłem "The Banner Saga", aczkolwiek ten tytuł nie wyszedł spod znaku Obsidianu. Mnie 40 h satysfakcjonuje, martwiłem się, że będzie dwa razy mniej. W tym momencie mam za sobą ponad 17 h i spokojnie robię zadania poboczne w 1 akcie, główny wątek zostawiając sobie na później
Odpowiedz
A ile jest aktów?
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Wolvertino dnia czwartek, 2 kwietnia 2015, 16:36 napisał

Chociaż szczerze mówiąc spodziewałem się setki lekką ręką :<

No nie mów, że wolałbyś więcej godzin, jak w bg1 że większość czasu to chodzenie po pustych lokacjach i wybijanie potworów
Odpowiedz
Ja mam ok 12h gry za sobą a znając moje tempo to zejdzie mi z 50h na ukończenie tej gry. Ostatni RPG który dał mi lepszy czas to chyba Skyrim (z tego co pamiętam Steam pokazywał ok 85h), tak więc wynik jest świetny, miejmy nadzieję że dodatek okaże się sporym rozszerzeniem rozgrywki i zapewni kolejne 15-20h.

Odpowiedz
Mi zeszło jakieś 51h, przy czym nie zrobiłem wszystkich zadań i misji (nie chciało mi się już łazić za poszukiwanymi bandziorami ani odbębniać misji towarzyszy).

Jestem usatysfakcjonowany i wydaje mi się, że 100h to byłoby aż za dużo - nie można się tak rozwlekać. Liczę na podobną zabawę przy kolejnych częściach:)
Odpowiedz
← Pillars of Eternity

Długość rozgrywki - opinie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...