[AoC] Age of Conan

Do premiery coraz bliżej, więc warto założyć ten temat. Gra zapowiada sie naprawdę bardzo ciekawie. Rewolucyjny w tym gatunku system walki należy chyba do najbardziej interesujących aspektów AoC. Jednak mam pewne wątpliwości co do niego. O ile z potworami raczej nie będzie problemu to duele i ogólnie PVP staje u mnie pod znakiem zapytania. Dwie postacie robiące combosy po prostu nie mieszczą mi się w głowie. A raidy? Uch... wolę o tym nie myśleć. Lecz, jeśli Funcom tego nie zepsuje, to wierzę, że AoC ma szansę dogonić WoW'a (przegonić raczej nie) lub przynajmniej GW.

Screeny naprawdę prezentują się smakowicie. No, ale screeny to screeny. Retusz tu i tam... Trzeba poczekać do października.

Naprawdę przeraziła mnie wiadomość o abonamencie. Szykowałem się nawet do kupna tej gry, ale ta sprawa raczej rozwiała moje marzenia. Swoją kasę wolę wydać na coś innego, a rodzice raczej nie będą zbyt chętni pokrywać comiesięcznych opłat za grę komputerową. A szkoda, bo jestem pewien, że warto...


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Oczekiwales ze pograsz za darmo? Haha

W moim mniemaniu AoC moze przegonic wow, i jakie screeny, juz sa filmy z gameplayu, swietna fizyka silnika gry, a co do combosow, juz dawno powstaly takie gry, jesli grales w Rakion to wiesz o co chodzi, ewt Cabala Online jesli dobrze pamietam. Takie rozwiazania byly juz dawno zastosowane w mmorpg, ale zadne na tak duza skale przy takich finansach i swietnej grafice
Odpowiedz

Cytat

Oczekiwales ze pograsz za darmo? Haha


Oczekiwałem fajnego posunięcia ze strony Funcomu, które znamy już na przykład z GW... Płacisz raz i masz spokój.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Temat chyba ciut niepotrzebny, bo więcej przeczytałam na waszej stronie
PS: Może osobny dział na forum?
Odpowiedz
Temat powstał, gdy na stronie nie było jeszcze nawet zapowiedzi AoC

Co do działu na forum - na razie pomysł jest raczej chybiony. Ten temat wisi tu od czerwca a wypowiedziały się raptem 2 osoby. Może wraz z premierą więcej osób zacznie na temat AoC dyskutować, to wtedy się pomyśli


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
← Inne MMoRPGi

Age of Conan - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...