Warownia Raedrica

Hej mam taki dość poważny problem. Mianowicie jestem w Warowni Reandika i gdy próbuje wejść na wyższy poziom schodami to ekran po wczytaniu jest czarny a gdy nacisnę na myszkę to pisze pillars of eternity exe nie odpowiada Jak można rozwiązać ten problem ? Miał ktoś podobny ?
Tak na pierwszy strzał spróbuj może przez Steama sprawdzić spójność plików, może coś się naprawi Daj znać, czy poszło

Prawym na pillars i tam będzie coś w ten deseń
Częsty błąd, niestety. Developerzy są jego doskonale świadomi i problem zostanie załatany w pierwszej zbliżającej się łatce. Chcesz poczekać, czy może masz ochotę trochę pogrzebać w plikach?

[Dodano po 10 minutach]

Okey, jakby co - chwilowe rozwiązanie:

1. Potrzebujesz programu 7zip lub pochodnego programu, który potrafi otworzyć pliki gry.
2. Odpalasz 7zip i poprzez ten program wyszukujesz folderu z zapisanymi stanami gry.
3. Otwierasz save'a z Twierdzy i kasujesz każdy plik z "Raedric" w nazwie (przed tym ruchem najlepiej zrób kopię zapasową stanu gry).
4. Odpalasz grę, powinno śmigać.

Problem w tym, że to zniszczy Twój cały dotychczasowy progres na tym terenie i wszystko będziesz musiał robić od nowa.

Możesz też spróbować wykasować jeden z plików, w których wyskakuje błąd, z nadzieją, że nie wykasują Twojego progresu:

Int_02 - Górne piętro z klerykami
Int_01 - Główna sala (tam gdzie siedzi Raedrick)
Int_03 - Lochy
Ext - Zewnątrz

Jedyne remedium. Jeżeli jednak nie jesteś zdesperowany - poczekałbym
Dzięki za pomoc ziom zrobiłem tak jak kazałeś i wszystko teraz pięknie śmiga. Pozdrawiam !
Bardzo mnie to cieszy. Ze swojej strony zapraszam do dalszego dzielenia się spostrzeżeniami, nie tylko tymi negatywnymi, o "Pillars of Eternity" na naszym forum dyskusyjnym

Ciepło pozdrawiam również
Ja to załatwiłem inaczej - po prostu użyłem cheatów do przenoszenia do konkretnych lokacji;
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Wszystko okey, tylko co z achievementami?



Nie radzę bawić się z kodami. Nawet, kiedy ma się dobre chęci

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Matthias Circello dnia wtorek, 31 marca 2015, 12:33 napisał

Ja to załatwiłem inaczej - po prostu użyłem cheatów do przenoszenia do konkretnych lokacji;



A jakiego konkretnie?
Musisz poszukać w googlach. Aby aktywować cheatmode musisz wcisnąć ~ i wpisać tam "iroll20s" - następnie znów enter, wpisać kod lokacji (poszukaj w necie) - przenosi Cię do danej lokacji - znów ~ i znów "iroll20s" - co deaktywuje cheatmode i możesz grać dalej.

Tokar - achievmenty mnie mało obchodzą. Poza tym deaktywacja cheatmode sprawia, że znika komunikat o tym, że mogą one być nieprzyznawane.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Problem zostanie naprawiony w najbliższej łatce, a chyba zostało tutaj powiedziane wszystko, co trzeba. Zamykam.
← Pillars of Eternity
Wczytywanie...