Szczęki Hakkona już dostępne!


Tak szybkiej akcji, pozbawionej elementów podgrzewania atmosfery, dawno nie było. Dopiero co studio BioWare "Dragon Age: Inkwizycja", a już następuje jego premiera.

szczęki hakkona

Dodatek "Szczęki Hakkona" ("Jaws of Hakkon") dostępny jest póki co wyłącznie dla graczy korzystających z Xboksów, użytkownicy komputerów osobistych będą mogli go nabyć dziś około godziny 19:00. Wszyscy, którzy korzystają z pozostałych platform, także będą mieli możliwość zagrania – tyle że w późniejszym terminie. Koszt DLC na Xboksa to 59,99 zł.

[Aktualizacja] DLC jest już dostępne na platformie Origin dla użytkowników PC. Koszt dodatku w wersji na komputery osobiste to 44,99 zł.

Dodatek "Szczęki Hakkona" pozwoli graczom odwiedzić terytorium zamieszkiwane przez plemię Awarów w celu zdobycia ich zaufania oraz, co wydaje się dużo ciekawsze, poznania losów ostatniego Inkwizytora i smoczej bestii, na którą ten polował. DLC zaoferuje nam nieznaną dotąd lokację do odkrycia, zupełnie nowy ekwipunek oraz możliwość starcia z członkami pewnego tajemniczego kultu i bitwy ze starożytnym bogiem wojny.

Skusicie się na ten dodatek, czy cena mimo wszystko was odrzuca? Zapraszamy do komentowania.

Odpowiedz
60 zł?? Za jakiś parę zbędnych głupotek?? Wystarczy trochę kasy dołożyć i kupić inny porządny tytuł. Ja już boję się pomyśleć, ile to za parę lat takie dlc będą kosztowały..
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Odpowiedz
Cholera, drogo... Jednak zobaczymy, z czym to się je i sprawiedliwie ocenimy
Odpowiedz
Cena po prostu typowo europejska. Przeliczyli euro na zł, zapominając że z cenami to nie jest tak łatwo
Odpowiedz
Nie wolno zapominać, że teraz z DLC będzie mimo wszystko łatwiej - kupujemy je za złotówki a nie punkty BioWare, wiec możemy spodziewać się promocji w niedługim czasie Nie wiem jak wy, ale ja się spodziewam

[Dodano po 7 minutach]

Oooo proszę, aktualizacja newsa. Na PC koszt spadł do 44,99 zł
Odpowiedz
← Nowości

Szczęki Hakkona już dostępne! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...