Dzień Mężczyzn

Drodzy gameexowi Panowie, dziś przypada Wasz dzień. Z tej okazji piękniejsza i mądrzejsza cześć społeczności pragnie Wam złożyć najserdeczniejsze życzenia. Co prawda, tym razem Audrey nie napisała specjalnego felietonu o potędze mężczyzn, ale przecież wszyscy wiemy jacy jesteście potężni! Zdrowia, szczęścia - wiadomo. Rozwijające swoje pasje, fantastyczne i nie tylko, bądźcie tacy jacy jesteście (z małymi zmianami ;P)! I pamiętajcie, że mimo że w toku ewolucji ogarniemy rozród partenogenetyczny, to i tak Was kochamy!

Podpisano: Żeńska część GE
Odpowiedz
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
A ja nie Zresztą umówmy się, dzień mężczyzn jest codziennie, no może z wyjątkiem 8. marca
A felieton będzie, i w związku z powyższym, wcale nie spóźniony, bo do kolejnego Dnia Kobiet jeszcze trochę czasu jest.
Odpowiedz
Dzięki!
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Dziękuję
Odpowiedz
Ooo, dzięki

...o ile to też jest skierowane do mnie i kwalifikuję się już do mężczyzn, a nie chłopaków xD W sumie to nawet o ten próg kłóciłem się z siostrą
Odpowiedz
Dziekuję

Krótko i na temat

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Dzięki za życzenia.
Odpowiedz
Woot :O
A więc to dzisiaj, dzięki anyways
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
← Użytkownicy

Dzień Mężczyzn - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...