[NWN1] Problem z wejściem do Luskanu

zobacz w kadzielnicy w swiatyni tyra... moze cos wyrzuciles a bylo to wazne??
Odpowiedz
Dobra już wiem, brakowało mi Listu od Nevy który się dostaje po pokonaniu Jaheli (chyba jakoś tak) spotykało sie ją wcześniej w Gospodzie Przymierza a ja myślałem że to kolejne poboczne zadanie poszedłem do Aribeth powiedziałem co miałem powiedzieć a tu Luskan nadal zamknięty ech....
Odpowiedz
Ty to masz cierpliwość... A więc tak pierwszy dowód zdobywa się w jaskiniach na pólnocnym trakcie- dziennik ganona, drugi w knieji neverwinter a właściwie to w świecie ducha- dziennik relmara, trzeci dowód to dziennik kultysty z czarnydrzewu. Po tych trzech możesz już przejść do Luskanu, ale jeśli najpierw zabijesz Vardoka (wysłany żeby cię zabić, zapewne wyskoczy gdzieś z krzaków jak bedziesz szedł zadowolony do Luskanu) i weźmiesz list od Vardoka to dostaniesz wiecej expa chyba. Ale tak czy siak go spotkasz, będą o nim gadali w karczmie że niby cie szukał itp.
Odpowiedz
Tak dopadł mnie ale go zabiłem wydaje mi się że to o czym napisałaś to wypełniełem ale widocznie o czymś zaponiałem skoro jeszcze nie moge isc do Luskanu może jest jakaś możliwość sprawdzenia co musze jeszcze zrobić albo czego jeszcze nie zrobilem ??
Odpowiedz
Sprawdź dziennik, aby sprawdzić jakie zadania Ci zostały. Poza tym kieruj się solucją.
Odpowiedz
dziwne... po tym wszystkim powinieneś już przejść. Gadałeś z Aarinem?? gdy zapytasz go jak masz się dostać do luskanu on powie ci ze zna strażnika który umożliwi ci wejście...
Odpowiedz
I od tego momentu możesz zagadać do jednego ze strażników. Po krótkiej rozmowie będziesz mógł wejść.
Odpowiedz
no... coś takiego było... tak mi sie zdaje ale załatw wszystkie sprawy bo już nie wyjdziesz z Luskanu
Odpowiedz
Tu mam screen jezeli mozecie luknijcie są to zadania wypełnione shoty z mojego dziennika Jezeli bedą bardzo niewyraźne to powiedzcie to wrzuce inne, wg.solucji zrobilem wszystko-potwierdza się.
Odpowiedz
daj jakies screeny z tych co masz zrobic...
Odpowiedz
Interesują mnie tylko screeny z zadaniem "Poszukiwania sekty". Zrób jednego z zadaniami, których jeszcze nie zrobiłeś i jednego z "Poszukiwaniami".
Odpowiedz
No to masz dwa dowody (dzienniki). Oddaje je Aribeth, następnie pogadaj z Aarinem i do Luskanu!
Odpowiedz
No tak ale napisałem wcześniej, że gadałem z nim a następnie ze strażnikami nawet probowalem ich przekupić i dalej nie moge wejść, mam cały czas pierścień salomona może coś z nim jest nie tak ??
Odpowiedz
niee ja tam od razu wywaliłem ten pierścień... i tak jeśli bym go potrzebował to jest w kadzielnicy
Odpowiedz
No nic sie nie da wymyśleć jakiś bład w grze i już ;p A tak na powaznie to jak komus wpadnie cos do glowy niech da znac bo co to ma byc wszyscy mi mówią że wszystko powinno byc ok a tu taka akcja


No i dalej póbowałem próbowałem a strażnicy dalej odsyłają mnie z kwitkiem tutaj daje jeszcze obrazek z rozmowy z Arianem nie wiem czy z wami tez tak gadał :
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Problem z wejściem do Luskanu - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...