Co dalej z tytułami spod znaku Wizards of the Coast?

Witam,
a więc po kolei bo ten "problem" towarzyszy mi od dawna. Jak nam wszystkim pewnie wiadomo książki ze stajni Wizards of the Coast wydawała w Polsce ISA. Od bardzo dawnego czasu przejął te prawa CD Projekt (a o to link http://www.gram.pl/ne...he-coast.shtml). Z powodu tej zmiany ISA nie zabierała się za wydawanie nowszych rzeczy i de facto jest u nas z tym zastój od ładnych paru lat. I mowa tu tak o powieściach, jak i nowo wychodzących podręcznikach gracza, księgach potworów i innych stworów. W internetach głucho o tym co dalej właściwie CDP zamierza. Będzie wydawał podręczniki pod 5 edycję? News jest sprzed paru ładnych lat, wysyłałem nawet e maila do CDP, ale nic... Czy ktokolwiek wie cokolwiek?
Gott mit uns
Odpowiedz
Zasadniczo nic się z tym nie dzieje. W którymś z numerów CDA było jedynie wspomnienie o rozmowie na ten temat i podobno na przeszkodzie stały jakieś "problemy licencyjne". Trudno dotrzeć do planu wydawniczego - mnie się to niestety nie udało.

Ostatnie pewne dane to wywiad, ale pochodzi z 2011 roku, czyli raptem zaraz po przejęciu praw. Króluje tam odpowiedź: "Na razie nie mogę odpowiedzieć na to pytanie".

Niestety, o książkach nie ma wzmianki. Raczej na cuda bym nie liczył. ISA wydawało słabiutko, ale jednak książki się pojawiały.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Hm... A może zmieniła się polityka firmy, podobnie jak ma to w przypadku Games Workshop, że mocno niechętnie patrzą na wydawanie przekładów na inny język?
Odpowiedz
← Literatura

Co dalej z tytułami spod znaku Wizards of the Coast? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...