Wyprawa skrytobójcy

Zapraszamy do zapoznania się z recenzją książki "Wyprawa skrytobójcy"!

„Wyprawa skrytobójcy” to już ostatni tom trylogii opowiadającej o losach Bastarda Rycerskiego i jego zmaganiach z żądnym tronu księciem Władczym oraz najeźdźcami, którzy nawiedzają Królestwo Sześciu Księstw. Co prawda istnieje jeszcze kolejna seria, która kontynuuje wydarzenia opisane w „Skrytobójcy”, ale na niej skupimy się kiedy indziej. Trzecia część jest zdecydowanie najdłuższą książką cyklu, bo liczy sobie prawie tysiąc stron. Jak zwykle nie mogłem doczekać się momentu ponownego wejścia w świat Robin Hobb, amerykańskiej pisarki, która dotychczas nie zawiodła moich oczekiwań, tworząc powieści fantasy na wysokim poziomie. Powieści rekomendowane przez samego George'a R. R. Martina, autora słynnej sagi „Pieśni Lodu i Ognia”.... Czytaj dalej!

Komentuj, dyskutuj, dziel się z innymi swoim zdaniem!

Odpowiedz
Komentarz całkowicie odzwierciedla moje uczucia co do tego cyklu. Niebywale irytujące wątki na szczęście zostają "ledwie" zagłuszone historią, która jednak coś w sobie ma. Jestem przed przeczytanie ostatniej części cyklu i niestety czytam ją jedynie na zasadzie rozpędu, bo szkoda... o... o tak skończyć gdzieś tam w połowie.
Odpowiedz
← Artykuły

Wyprawa skrytobójcy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...