Aion Edycja Kolekcjonerska w pudle? Poszukiwany!

Witam serdecznie! Poszukuję rzadkiego okazu gry - Aion w wersji pudełkowej i edycji kolekcjonerskiej. Będę wdzięczna za info mogące mnie skierować do sklepu lub osoby, która dysponuje tą grą i zechce ją odstąpić w rozsądnej cenie. Oczywiście chodzi o nie otwierane pudełko.

Uprzedzając pytanie, doskonale wiem że można pobrać grę na Aion Online pl ale chcę stać się posiadaczką wersji pudełkowej z unikalną figurką i plakatami Aion

Uprzedzając kolejne pytanie, na polskim forum Aion założyłam już wątek, ale od miesiąca trafiła się tylko jedna oferta. Dodatkowo bez figurki

Uprzedzając ostatnie pytanie, owszem są sklepy internetowe, które nadal mają taką wersję Aion na stronach, ale jak przychodzi co do czego, to po zamówieniu informują, że już zabrakło itp.

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie, zostanie ozłocony. Możesz mi pomóc? Napisz na PM i na pewno się dogadamy
Odpowiedz
Może spróbować po prostu w sklepach wysyłkowych typu Amazon. Niby trzy oferty i każda z dostępnym towarem.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Witam z O pola Spytam sie kogoś- i dam odpowiedź

[Dodano po 7 dniach]

Witam w poniedziałek wielkanocny Tej osoby nie widziałem, bo studiuje i wyjechała do domku
Odpowiedz
← Inne MMoRPGi

Aion Edycja Kolekcjonerska w pudle? Poszukiwany! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...