[TW] Jak aktywować Two Worlds 2

Witam mam problem z numerem seryjnym jak go aktywowac?
Odpowiedz
Wpisując w odpowiednie rubryczki odpowiednie litery i cyfry? Ciężko powiedzieć tak po prostu, bo trochę słabo opisałeś problem. Znaczy: nie wiesz gdzie go wpisać? Wyświetla Ci, że jest błędny? Czy co dokładniej?
Odpowiedz
Po prologu i aktywowaniu gry gra się normalnie. Następnego dni włączam gre ale wyskakuje okienko że skończył się okres próbny i trzeba wprowadzić numer seryjny wprowadzam zapisany kod na kartce ale dalej jest napisane że błędny numer seryjny. Nie wiem co i jak dalej bo próbowałem szukać i nikt nie pomógł.
Odpowiedz
z pliku generate do gry
Odpowiedz
Hm. Two Worlds od grudnia jest dostępne na Steama na http://www.dlh.net). Może tędy Ci się uda, bo plik generate brzmi jak pirat, więc tu nie możemy Ci pomóc.

[Dodano po 10 minutach]

Ups. Ale to jedynka jest dostępna, a teraz doczytałam, że pytasz o II. Ale reszta i tak bez zmian.
Odpowiedz
Podczas aktywacji gry Two worlds 2 przez internet wyskakuje mi taki komunikat:
"Nie zdarzy się to często, ale możliwe, że zostaniesz poproszony informacje o swoim połączeniu internetowym o (no. serwery proxy). aby ich udzielić, naciśnij przycisk 'ustawienia połączenia' (normalnie nacisnąłbyś 'kontynuuj'). Więc klikam kontynuuj i wyskakuje taki komunikat "Połączenie nieudane... Aktywacja korzysta z https... Sprawdź połączenia z internetem... Spróbuj ponownie później..." Pomocy.
Odpowiedz
Wiem że powinienem stworzyć nową dyskusję... Przepraszam
Odpowiedz
← Inne cRPGi

Jak aktywować Two Worlds 2 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...