[GIII] Jak zatruwać miecze i skąd wziąć truciznę?

Mam problem skąd mam wziąć truciznę i jak mam zatruć miecz?? Umiem zatruwać a raczej mój bohater. Z góry dziękuje!
Odpowiedz
Podziękowac możesz twórcom G3, bo wyrobu trucizn nauczyc się można ale to i tak nic nie da (ku*wa te bugi ) co zaś do zatruwania to nie wiem bo nie doszedłem.
Lfp for GvG
Odpowiedz
Nie do konca kolego...owszem wyrobu trucizn nie mozna sie nauczyc ale trucizny mozna kupic u alchemikow-asassynow.Jeszcze bodajze lezy na stole u alchemikow orkowych w zamku w Geldern.
Pamietaj,ze zatruwa sie tylko sam koniec miecza i zatruc przeciwnika da sie tylko "dźgnieciem".
Odpowiedz
W największym mieście Varantu (nie pamiętam nazwy) jest asasyn (nie daleko wejścia) no i on ma truciznę potem trzeba wejść do ekwipunku i kliknąć na truciznę pokaże Ci się tabela z twoją bronią wybierz jedną i kliknij na nią.

To cała filozofia.
☻/
/▌
/ \
BOB!
Odpowiedz
Trucizny mają alchemicy, którzy nauczają wyrobu trucizn (losowo). Jak już masz truciznę to klikasz na niej, a potem wybierasz mieczyk, który chcesz zatruc.
Odpowiedz
A jak to jest dokładniej z tym zatruciem? Czy broń jest zatruta tylko do momentu pierwszego dźgnięcia, czy na jakiś dłuższy czas?
Ma się rozumieć strzały też można zatruwać?
Odpowiedz
Broń jest zatruta na zawsze. Strzały da się zatruwać i jest z nimi tak jak w przypadku mieczy.
Odpowiedz
To ja sie podepnę do tematu i opiszę mój problem:
Gdy strzelam kogoś zatrutą strzałą, to wiadomo, pasek życia robi się zielony i zaczyna go ubywać. Ale czemu do jasnej anielki po chwili pasek znowu robi się czerwony? Na mój rozum jak sie kogoś postrzeli zatrutą strzałą to powinien być zatruty...chyba że wypije lekarstwo, ale wątpię żeby taki np. wilk nosił ten specyfik przy sobie
Może to bug a może wszystko w porządku? Jak jest u was?
Lepiej bez celu iść naprzód niż bez celu stać w miejscu, a z pewnością o niebo lepiej, niż bez celu się cofać.

Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.

A taka to była spokojna okolica. Nawet skrzaty z rzadka jeno szczały tu babom do mleka.

Jak zwykle było niezwykle.

Gdy cię mają wieszać, poproś o szklankę wody. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy, zanim przyniosą.
Odpowiedz
A ile u ciebie trwa zatrucie ? U mnie to jest z 5 sekund czy jakoś tak i to na wszystkich [zwierzęta też]. Myślę że to tak po prostu jest zrobione i to nie jest bug, chociaż faktycznie taka trucizna to by trwała dosyć długo normalnie [z parę godzin]. Lepiej by było gdyby trucizna bardzo wolno zabierała życie, ale trwała za to długo, powiedzmy z 10-20 minut i nieco na czas trwania trucizny żeby statystyki opadały, to już by było chyba lepsze, a nie że przez takiego np krwiopijce możemy w 4 sekundy zginąć .
Odpowiedz
Zawsze można się nauczyć odporności na trucizny albo kupić sobie elitarny pancerz asasyna (szatę mrocznego maga z varantu)
Odpowiedz
Wyrobu trucizn oraz zatruwania broni uczy ogrodnik z Lago to ta wioska co bagienne ziele choduja moz a się tam dostać od strony portu prsez pustynie i teleportem jak już go zdobędziemy a teleport jest w rozwalonym wozie na wzniesieniu zaraz koło ogrodnika
Odpowiedz
← Gothic

Jak zatruwać miecze i skąd wziąć truciznę? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...