Under - Polska postapokaliptyczna gra przeglądarkowaWitajcie!
Under to polska, postapokaliptyczna, darmowa gra przeglądarkowa znajdująca się obecnie w fazie beta testów. Celem graczy jest współpraca, współzawodnictwo czy też odnalezienie swojej własnej ścieżki w systemie tysiąca korytarzy.
Zapraszamy do wspólnego testowania funkcjonalności gry i dzielenia się swoimi opiniami, uwagami oraz raportami o błędach. By dołączyć do zabawy, wystarczy udać się na oficjalną stronę projektu znajdującą się pod adresem podanym poniżej i wypełnić formularz rejestracji.

Potwierdzenie adresu e-mail spowoduje utworzenie konta i możliwość zalogowania się.

Co oferujemy?
Zacznij jako samotny bohater
Znajdź swoje miejsce na kartach ostatniej, wielkiej historii. Rozwiń swoje umiejętności w dowolny sposób i wykonuj zadania odsłaniając kolejne strony książki, która opowiada właśnie o tobie.

Rozbuduj swoje podziemne schronienie
Stań się niezależnym zarówno od Enklaw jak i od innych graczy. Opracuj własny system dojścia do zwycięstwa i zniszcz każdego kto stanie Ci na drodze.

Opanuj technologie
Odnajdź własną drogę ku potędze technologii, która wzmocni ciebie i zabezpieczy to, co już dotychczas osiągnąłeś.

Stwórz Gromadę
Zostań liderem tworząc strukturę graczy zjednoczonych w osiągnięciu danego celu. Dzielcie się surowcami, budujcie unikalne budynki, wypowiadajcie wojny i udzielajcie wsparcia słabszym!

Poszukuj!
Zwiedź kilkanaście lokacji, wybierz typ misji i zaplanuj ją, zabijaj przeciwników oraz zdobywaj rzadkie przedmioty! Pochwal się zdobytymi trofeami przez innymi graczami. Wyjdź na powierzchnię, gdzie czekają jeszcze większe wyzwania.

Link do gry: http://undergame.pl
Nasz profil z nowościami na Facebook: https://www.facebook.com/pages/Under/554571064676743
Odpowiedz
Jako fan postapo z chęcią obadam z czym to się je
Brakuje mi takich gier,więc cza łapać to co jest.
Odpowiedz
← Gry ogólnie

Under - Polska postapokaliptyczna gra przeglądarkowa - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...