[GI] [MT] Zostałem mamą smoka?!?

gram w moda mroczne tajemnice...wychodząc z obozu sekty znalazłem jaskinie gdzie było 2 orków i jajo smoka..jajo smoka otworzyłęm i widniał napis przez kilka sekund:"zostałem mamą".no i to był baaardzo mały smok i w końcu pytanie-jak mogę "zaopiekować" się tym smokiem?
Odpowiedz
Dobre pytanie. Je też znalazłem to jajo i postanowiłem je otworzyć, ciekawość nie pozwoliła postąpić inaczej . Wcześniej zapisałem jednak grę. Otworzyłem i...muszę powiedzieć że nawet się ucieszyłem. Od razu wyobraziłem sobie, że smoczek będzie za mną chodził, pomagał w boju, z biegiem czasu rósł i stawał się silniejszy...No niestety, pogadać się z nim nie dało, łazić za mną nie chciał, stał tylko w miejscu i zionął ogniem . Także wczytałem grę i dalej przemierzałem krainę, tym razem z jajem smoka pod pazuchą . Wie ktoś co z tym małym potworem można zrobić?


Odpowiedz
To jajo jest potrzebne do jednego questu od pradawnych. Więcej nie powiem aby nie psuć wam zabawy .
Odpowiedz
Pytanie brzmiało:Jak mogę "zaopiekować" się smokiem?
To mnie interesuje

[Dodano po chwili]

A pozatym dark,powiedz dokładniej o co chodzi z tym qestem od pradawnych

[Dodano po chwili]

W tedy będe wdzięczny
Odpowiedz
Tu masz dokładny opisz questu związanego z tym jajem

Cytat

No tutaj czeka nas sporo walki i podziwiania widoków. Uriziel znajduje się w wieży strzeżonej przez rzesze orków i Czarnych Magów. Ale aby dostać się na drugą stronę wyspy (znajduje się tam też starożytna świątynia Orków i obozowisko najemników). Musimy przekonać smoka pilnującego bramy, żeby nas przepuścił. Możemy go też zabić, ale to nie jest takie prosty (w MT poznacie prawdziwą potęgę smoków, przy których te z NK to tylko przerośnięte jaszczurki). Smok pozwoli nam przejść jeżeli odnajdziemy jego jajo, które porwał Uriziel i tak zmusił smoka do służby. Jajo znajduje się w jaskini przed obozem Sekty, jest strzeżone przez 2 elity. Jak ktoś ma silnie rozwinięty instynkt macierzyński to może użyć jaja i stać się mamusią małego smoczka tongue1.gif Po oddaniu jaja smokowi, smok opowie nam trochę szczegółów o wyspie i zniknie. Podaruje nam teleport prowadzący na drugą stronę wsypy. Ale uwaga bo wylądujemy w samym środku obozowiska orków (orkowie nie muszą nas jednak od razu zaatakować to zależy od szczęścia gracza). Uriziel znajduje się w wysokiej wieży, strzeżonej przez kolejnego Czarnego maga o bardzo ciekawym imieniu (szczególnie Kazz go polubi) tongue1.gif. Uriziel zaproponuje nam współpracę. Możemy się zgodzić lub nie. Jeżeli nie zgodzimy się, czeka nas walka. Przy ciele uriziela znajdziemy kolejny teleport, którzy przeniesie nas na szczyt wieży, głowę Mrocznego Arcymaga, którą musimy zanieść Ken’Udzowi, bardzo ciekawy czar, etc. Nie będę wyjawiał co znajdziecie na szczycie wieży old_wink.gif Po odnalezieniu najcenniejszego reliktu Innosa wracamy do świątyni Pradawnych. Najpierw rozmawiamy z Sheerm i Algirionem a dopiero później z Kenem. W zależności od tego kto został naszym Mistrzem otrzymujemy szatę lub zbroję.


Mam nadzieje że to cie zadowoli.
Odpowiedz
aha..ja tam zabijałem tego smoka który był na straży..a jak mogę zaopiekować się tym małym smokiem?

[Dodano po chwili]

A!i jeszcze coś..dzięki Dark!
Odpowiedz
Witam!
Mam ten sam problem. Nie mogę się zaopiekować tym smokiem. Czy ktoś wie jak to zrobić, czy jest to tylko dla wkurzenia gracza?
Odpowiedz
ja to wam radze wiecie co poprostu wziac otworzyc te jajo podejsc do niego i wziac "O" jak gracie na kodach wtedy to "TY" bedziesz tym smoczym dzidziusiem

Odpowiedz
Smokiem niestety zaopiekować się nie da. zawiodlem się tym smoczku (myślalem że przynajminiej będzie za mną lazil!)
Odpowiedz
Poszukaj na stronie poziomkaza, tam znalazłem, że ten mały smok może urosnąć na dużego. A to z tej strony:
Mały smok:
Poziom: 1
Siła: 20
Zręczność: 20
Zdrowie: 50
Mana: 0
Jak nazwa wskazuje, jest on dosyć mały i słaby. Spotykamy go po rozbiciu smoczego jaja. Znajduje się ono w jaskini nieopodal Obozu Sekty. Uważa nas za swoją mamę. Ech, macierzyństwo to dobra rzecz. (Usunięty w finalnej wersji)
Smok:
Poziom: 500
Siła: 220
Zręczność: 220
Zdrowie: 1200
Mana: 1200
Smok jak to smok. Zieje ogniem, ma skrzydła i jest duży. Co ciekawe, nie jest odporny na ogień. Można go spotkać jedynie jeśli otworzyliśmy jajo z małym smokiem. To jest jego dorosła wersja. Ot, taki prywatny smok. (Usunięty w finalnej wersji)
Odpowiedz
Hehehhe smok nie urośnie, a tego dużego można wezwać magicznym rogiem - nie pamiętam gdzie jest, ale gdzieś jest.
Odpowiedz
Róg jest o ile się nie mylę przy Urizielu(albo w skrzyniach). Osobiście próbowałem grać z tym smokiem ale nawet atakować wrogów nie chciał. A poza tym nie mieści się praktycznie w rzadnym przejściu. Ja tam go olałem i zabiłem.
Odpowiedz
← Gothic

[MT] Zostałem mamą smoka?!? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...