[TESIV] Dwie specjalizacje czy jedna ?

Czy warto wybierac sobie dwie specjalizacje np. Ostrza i Obuchy czy np. tylko ostrza i jeszcze cos innego np. skradanie ?? Bede gral wojownikiem.
Odpowiedz
Jeśli będziesz grał wojownikiem wytrenuj: Ostrza, Blok, Ciężki Pancerz i Płatnerstwo, z tymi umiejętnościami prawie nikt ci nie podskoczy
Odpowiedz
ja tam lubie mieszc klasy weź se np Mrocznego elfa Urodony destruktor dobierasz wsp. ostrza blok lekki panceż zniszczenie łucznictwo i mistycyzm zbierasz gwiazde azury uczysz sie chwytania dusz wbijasz sie do gildi magów robisz se cały magiczny ekwipunek i zaczynasz żeź. Oczywiście że atutami będą góra 2-3 wspułczynniki ale to niema znaczenia gdy caly sprzęt będzie magiczny to będzie ranic magia przedmiotów nie one same lub bronic
Odpowiedz
Moim zdaniem najlepiej jest mieć jedną umiejętność zadającą obrażenia. A to przez level scelsing. Nie możesz używać naraz obuchu i ostrza. Oto moja teoria: Przyjmijmy że coś Na każdy nasz poziom ma o 5 więcej życia i o 1 więcej ataku. Przyjmijmy że nie licząc poziomów uzyskanych od obuchów i ostrzy masz poziom 25. Łącznie z ostrzami masz poziom 32 i że masz ostrza na poziomie 100 i z użyciem umbry zadajesz 31 obrażeń. To coś ma 160 zdrowia i 32 ataku. Po walce z tym czymś stracisz około 170 życia ( Ta liczba nie ma cię zniechęcić, jej cel to pokazanie że jest mniejsza niż ta druga).
Jeśli masz też obuchy w głównych umiejętnościach i razem z ostrzami doprowadzisz je do poziomu umiejętności 100. Awansujesz o 7 poziomów. Masz teraz poziom 39 a te coś zadaje 39 obrażeń i ma 195 zdrowia twoja najlepsza broń to nadal umbra ( najlepsze bronie to umbra i złota żagiew). Po walce z potworem stracisz 209 punktów życia. To że miałeś w głównych umiejętnościach obuchy nic ci nie da. Możesz oczywiście walić z jakiegoś obucha zadając 27 obrażeń ale nic ci to nie da. A więc nie ma sensu mieć obuchów i ostrzy jako umiejętności główne naraz. W grze jeśli masz w głównych tylko ostrza to zawsze znajdziesz jakiś dobry miecz. Jeśli masz w głównych umiejętnościach tylko obuch to zawsze znajdziesz jakiś dobry obuch. Najlepiej będzie jeśli jako umiejętności główne wybierzesz: ostrza (lub obuchy), ciężki pancerz, Blok, Przywrócenie, Przemiana, Mistycyzm, Płatnerstwo.
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

Dwie specjalizacje czy jedna ? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...