Dwie specjalizacje czy jedna ? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Jo'Gledr,
Moim zdaniem najlepiej jest mieć jedną umiejętność zadającą obrażenia. A to przez level scelsing. Nie możesz używać naraz obuchu i ostrza. Oto moja teoria: Przyjmijmy że coś Na każdy nasz poziom ma o 5 więcej życia i o 1 więcej ataku. Przyjmijmy że nie licząc poziomów uzyskanych od obuchów i ostrzy masz poziom 25. Łącznie z ostrzami masz poziom 32 i że masz ostrza na poziomie 100 i z użyciem umbry zadajesz 31 obrażeń. To coś ma 160 zdrowia i 32 ataku. Po walce z tym czymś stracisz około 170 życia ( Ta liczba nie ma cię zniechęcić, jej cel to pokazanie że jest mniejsza niż ta druga).
Jeśli masz też obuchy w głównych umiejętnościach i razem z ostrzami doprowadzisz je do poziomu umiejętności 100. Awansujesz o 7 poziomów. Masz teraz poziom 39 a te coś zadaje 39 obrażeń i ma 195 zdrowia twoja najlepsza broń to nadal umbra ( najlepsze bronie to umbra i złota żagiew). Po walce z potworem stracisz 209 punktów życia. To że miałeś w głównych umiejętnościach obuchy nic ci nie da. Możesz oczywiście walić z jakiegoś obucha zadając 27 obrażeń ale nic ci to nie da. A więc nie ma sensu mieć obuchów i ostrzy jako umiejętności główne naraz. W grze jeśli masz w głównych tylko ostrza to zawsze znajdziesz jakiś dobry miecz. Jeśli masz w głównych umiejętnościach tylko obuch to zawsze znajdziesz jakiś dobry obuch. Najlepiej będzie jeśli jako umiejętności główne wybierzesz: ostrza (lub obuchy), ciężki pancerz, Blok, Przywrócenie, Przemiana, Mistycyzm, Płatnerstwo.
MaxRajder,
ja tam lubie mieszc klasy weź se np Mrocznego elfa Urodony destruktor dobierasz wsp. ostrza blok lekki panceż zniszczenie łucznictwo i mistycyzm zbierasz gwiazde azury uczysz sie chwytania dusz wbijasz sie do gildi magów robisz se cały magiczny ekwipunek i zaczynasz żeź. Oczywiście że atutami będą góra 2-3 wspułczynniki ale to niema znaczenia gdy caly sprzęt będzie magiczny to będzie ranic magia przedmiotów nie one same lub bronic
Dark,
Jeśli będziesz grał wojownikiem wytrenuj: Ostrza, Blok, Ciężki Pancerz i Płatnerstwo, z tymi umiejętnościami prawie nikt ci nie podskoczy
Conan Barbarzynca,
Czy warto wybierac sobie dwie specjalizacje np. Ostrza i Obuchy czy np. tylko ostrza i jeszcze cos innego np. skradanie ?? Bede gral wojownikiem.
Wczytywanie...